خبر/

رکورد طولانی‌ترین نقاشی خیابانی در پارک باغشمال زده شد + فیلم

1403/03/31 - 07:49 - کد خبر: 115067 نسخه چاپی

نصر: به همت شهرداری منطقه سه، جشنواره طولانی‌ترین نقاشی خیابانی به مناسبت دهه امامت و کرامت با حضور نزدیک به دو هزار کودک ۳ الی ۱۵ ساله در تبریز برگزار شد .

به گزارش نصر، نزدیک به دو هزار نفر از کودکان تبریزی به همراه خانواده‌های خویش عصر روز چهارشنبه از ساعت ۱۸ در مجموعه فرهنگی تاریخی پارک باغشمال گرد هم جمع شده و با کشیدن نقاشی دنیای خیالی ذهنشان در بومی ۱۰۰۰متری، طولانی ترین نقاشی خیابانی را به اسم خود رکورد زدند. 
کودکان در کنار مادران و پدران خویش با انرژی و شادی غیر قابل وصفی با دست ناز و ظریفشان قلم موها را به رنگ‌های گوناگون آغشته کرده و دنیای ذهن زیبایشان را بر روی بوم ۱۰۰۰متری نقاشی کردند. 
 جشنواره نقاشی همگانی در مجموعه تاریخی فرهنگی پارک باغشمال  با حضور کودکان دختر و پسر ۳ الی ۱۵ ساله  به همراه خانواده‌هایشان و با همکاری شهرداری منطقه ۳ تبریز، توسط مجموعه پروین تحریر برگزار شد. 


شهردار منطقه ۳ تبریز در بازدید از این جشنواره باشکوه ، حمایت همه جانبه خود را از اجرای برنامه‌های شادی و نشاط‌آفرین در سطح منطقه را اعلام کرد و خواهان تکثر سایر برنامه‌های ورزشی، فرهنگی، هنری و اجتماعی با محوریت شادی‌آفرینی و شادی‌افزایی برای تمام مقاطع سنی در مجموعه تاریخی فرهنگی پارک باغشمال شد.
علی قاسمی افزود: بنا داریم با ایجاد زیرساخت ها ،  بسترهای لازم را برای تبدیل پارک باغشمال به یک مجموعه تاریخی و فرهنگی به معنای خاص فراهم آوریم.
شهردار منطقه ۳ ادامه داد: به دلیل قرار گرفتن پارک باغشمال در مرکز شهر و همچنین با توجه به وسعت قابل توجه آن، مجموعه پارک باغشمال می تواند به عنوان یکی از مراکز فرهنگی و هنری شهر تبریز باشد.
انتهای پیام/
رکورد طولانی‌ترین نقاشی خیابانی در پارک باغشمال زده شد + فیلم نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار