فرمانده انتظامی مرند خبر داد:

دستگیری مخلان نظم و عاملان درگیری در پارک قوناخلار مرند

1403/03/30 - 15:24 - کد خبر: 115051 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی مرند از دستگیری دو نفر مخل نظم و عاملان درگیری که باعث رعب و وحشت مردم در پارک قوناخلار این شهرستان شده بودند خبر داد.

به گزارش نصر، سرهنگ علی اسدیان اظهار کرد: در پی کسب اطلاع مبنی بر اینکه تعدادی مخل نظم و امنیت در پارک قوناخلار مرند اقدام به قدرت نمایی و اخلال در نظم و امنیت و همچنین درگیری ایجاد کرده‌اند بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرارگرفت.
وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۱۳ عباسی مرند برای بررسی موضوع در محل حاضر و مشاهده کردند که دو نفر با حالت غیر طبیعی باعث ایجاد نزاع و درگیری و وحشت در محل شده اند که یکی از مخلان نظم در حین دستگیری در حالت غیر عادی و قمه به دست به طرف یکی از ماموران کلانتری حمله ور شده و قصد آسیب رساندن به وی را داشت که با عکسی العمل سریع و هوشمندانه ماموران کلانتری هر دو متهم زمین گیر و در محل دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی مرند خاطرنشان کرد: پلیس همیشه آماده خدمت به مردم است و در برخورد با بر هم زنندگان نظم و امنیت جامعه جدی و مقتدرانه عمل می کند چرا که امنیت، خط قرمز پلیس است و شهروندان هم باید در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت و اخلال در نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
انتهای پیام/
دستگیری مخلان نظم و عاملان درگیری در پارک قوناخلار مرند نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار