فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب ارتش:

ولایت‌محوری از رموز اعتلای نیروهای مسلح کشور است

1403/03/29 - 14:13 - کد خبر: 114971 نسخه چاپی

نصر: فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال غرب ارتش تاکید کرد: ولایت محوری و حرکت در مسیر انقلاب اسلامی از رموز اعتلای نیروهای مسلح در این چند دهه اخیر است.

به گزارش نصر، امیر سرتیپ دوم عباس عظیمی در دیدار با فرماندار شهرستان اسکو اظهار کرد: امروز پدافند هوایی در راستای ارتقای توان رزم خود با طراحی و تولید انواع سامانه‌های پدافندی و تجهیزات نظامی به یکی از قدرت‌های برتر حوزه علوم دفاعی تبدیل شده است و همه این افتخارات حاصل اعتماد به متخصصان داخلی و همکاری با دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان است.
وی با بیان اینکه کارکنان پدافندهوایی در همه صحنه‌ها حضور فعال داشته و ولایتمداری و بصیرت بالای خود را در موقعیت‌های مختلف به اثبات رسانده‌اند، گفت: ان‌شاءالله باز هم با حضور و مشارکت گسترده و همگانی در پای صندوق‌های رای مُهر تاییدی بر اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی خواهیم زد و از خدمات خالصانه و عاشقانه شهدای خدمت قدردانی خواهیم کرد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پدافند هوایی شمالغرب، حسین فیروزی، فرماندار اسکو هم در این دیدار با تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان پدافندهوایی در حراست از حریم هوایی جمهوری اسلامی اذعان کرد: کارکنان ارتش جمهوری اسلامی از اوایل انقلاب اسلامی تاکنون در برهه‌های مختلف عشق و علاقه خود را به انقلاب و ایران اسلامی نشان داده‌‍اند.
انتهای پیام/
ولایت‌محوری از رموز اعتلای نیروهای مسلح کشور است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار