زاکانی:

شهید آل هاشم تحول عمیق در مواجهه با مردم ایجاد کرد

1403/03/29 - 10:51 - کد خبر: 114951 نسخه چاپی

نصر: علیرضا زاکانی، کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری، صبح امروز در سفر به تبریز، با پدر شهید آل هاشم دیدار کرد.

به گزارش نصر، علیرضا زاکانی در حاشیه سفر به تبریز در دیدار با آیت الله محمدعلی آل هاشم پدر شهید محمدعلی آل هاشم، اظهار داشت: حادثه سقوط بالگرد برای ایران تاسف بار بود اما برای تبریز دوچندان تاسف بار شد.
وی ادامه داد: برای تبریز این مصیبت غیرقابل جبران بود و آل هاشم افتخار و الگوی بزرگی برای ما بود، آن شهید بزرگوار تحولات عمیق در تبریز ایجاد کرد و سبک مواجه با مردم را تغییر داد.
وی با ابرار تاسف از شهادت استاندار آذربایجان شرقی، از وی به عنوان مدیری حادی یاد کرد.
امام جمعه موقت تبریز نیز در این دیدار با بیان این که مشارکت حداکثری التیام بخش داغ شهداب خدمت است اظهار امیدواری کرد: حضور زاکانی در انتخابات منجر به افزایش مشارکت شود.
گفتنی است پدر شهید آل هاشم به علت تالم خاطر در این دیدار صحبتی نکرد.

دیدار زاکانی با خانواده شهید مدافع حرم
زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه سفر خود با خانواده شهید صادق عدالت اکبری از شهدای مدافع حرم تبریز دیدار کرد.
شهید عدالت اکبری در تاریخ چهارم اردیبهشت سال ۱۳۹۵ در منطقه جنوب غرب حال به درجه رفیع شهادت نایل شد.

ادای احترام زاکانی به شهدا
علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری همچنین در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز حاضر و به مقام شهدای دفاع مقدس ادای احترام کرد.
وی همچنین در مزار شهید آیت الله محمدعلی  آل هاشم حضور یافت و با نثار فاتحه نسبت به این شهید والامقام خدمت ادای احترام کرد.
انتهای پیام/
 شهید آل هاشم تحول عمیق در مواجهه با مردم ایجاد کرد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار