خبر/

ضیافت فرهنگی شهرداری تبریز در عید غدیرخم

1403/03/27 - 15:57 - کد خبر: 114890 نسخه چاپی

نصر: همزمان با گرامیداشت عید سعید غدیرخم ضیافت علوی و همایش پیاده‌روی با عنوان «همه بر سفره علی مهمانیم» توسط شهرداری تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش نصر، شهرداری تبریز همانند سال‌ گذشته برنامه‌های متنوع فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی برای دهه امامت و ولایت در نظر گرفته است که از عید قربان تا عید غدیرخم برگزار می‌شود.
بر همین اساس، دومین همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی غدیرخم پنجم تیرماه مصادف با عید غدیرخم در دو مسیر شامل چهارراه شهید بهشتی تا مصلی حضرت امام خمینی(ره) و همچنین مسیر باغ فجر تا مصلی اعظم حضرت امام خمینی (ره) برپا خواهد شد.
این ضیافت بزرگ با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و سلامت محور همراه بوده و برای شرکت‌کنندگان نیز به قید قرعه ۲۲۰ دستگاه دوچرخه از سوی شهرداری تبریز اهدا می‌شود.
اجرای برنامه‌های متنوع اجتماعی، فرهنگی، هنری و ورزشی توسط نخبگان شناسایی شده توسط شهرداری تبریز در دو سال اخیر، نمایش واقعه غدیرخم، برگزاری نمایشگاه‌های گل و گیاه، حوزه سلامت و ایستگاه‌های صلواتی از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در طول مسیر پیاده‌روی در همایش امسال است.
تمام مناطق دهگانه، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تبریز نیز در طول مسیر پیاده‌روی اقدام به برپایی غرفه‌های فرهنگی، اجتماعی و ایستگاه‌های صلواتی خواهند کرد.
خدمات‌دهی متروی تبریز و اتوبوس‌های مسیر بی‌آرتی در روز عید غدیرخم رایگان خواهد بود.
انتهای پیام/
ضیافت فرهنگی شهرداری تبریز در عید غدیرخم خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار