فرمانده انتظامی مراغه؛

بیش از ۵۱ کیلوگرم تریاک در مراغه کشف شد

1403/03/26 - 23:12 - کد خبر: 114845 نسخه چاپی

نصر: فرمانده انتظامی مراغه گفت: با پشتیبانی عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌شرقی، ۵۱ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش نصر، سرهنگ «توحید فارسی» شنبه‌شب در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با پشتیبانی اطلاعاتی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، از فعالیت یک عمده‌فروش مواد مخدر مطلع شدند و موضوع در دستور کار عملیاتی این پلیس قرار گرفت.
وی اضافه کرد: ماموران پس از تعقیب و انجام یکسری اقدامات فنی به شناسایی عامل اصلی تهیه و توریع مواد مخدر موفق شدند و با هماهنگی دستگاه قضایی و در بازرسی از منزل متهم، مقدار ۵۱ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و مقادیر قابل توجهی اقلام ممنوعه کشف شد.
سرهنگ «فارسی» با اشاره به دستگیری این عمده‌فروش مواد مخدر، بیان کرد: وی پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد.
فرمانده انتظامی مراغه همچنین با تاکید بر استمرار مبارزه همه‌جانبه و برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر، از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه خرید و فروش مواد مخدر، موضوع را به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.
شهرستان مراغه با حدود ۲۸۰ هزار نفر جمعیت در جنوب‌غربی استان آذربایجان‌شرقی قرار دارد.
انتهای پیام/
بیش از ۵۱ کیلوگرم تریاک در مراغه کشف شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار