خبر/

آسفالت‌ریزی بزرگترین پروژه مسیرگشایی تبریز آغاز شد

1403/03/26 - 10:27 - کد خبر: 114786 نسخه چاپی

نصر: شهردار منطقه۱ تبریز از آغاز آسفالت‌ریزی خیابان ۴۵ متری شهید آیت الله «سیدمحمدعلی آل هاشم» که بزرگترین پروژه مسیرگشایی تبریز است و از آن به عنوان «طرح نجات» یاد می کنند در قالب طرح بازآفرینی شهری آغاز شد.

به گزارش نصر، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱، «حمید شاهوردی» افزود: مرحله نخست آسفالت ریزی در این خیابان توسط پیمانکار منطقه با چهار دستگاه فینیشر و غلطک به صورت همزمان در باند تندرو و ضلع جنوبی محدوده کیلومتر ۲۴۰ تا ۷۸۰ انجام شد.
شهردار منطقه۱ تبریز گفت: این پروژه یکی از بزرگترین پروژه های این شهر است که پس از سال ها بلاتکلیفی، در سال ۱۴۰۲ با حمایت های شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز وارد فاز عملیاتی شد و تملک و اجرای آن توسط این منطقه شهرداری آغاز شد.
شاهوردی، ادامه داد: مسیرگشایی این خیابان در سه مرحله به صورت شبانه روزی آغاز شد و با توجه به وجود ۶۵۰ ملک در این مسیر، اقدامات لازم برای تملک واحدها انجام شد.
وی یادآور شد: طرح تملک واحدها هم اکنون با پیشرفت ۸۰ درصدی در حال انجام است و همزمان با آسفالت ریزی مسیر، تملک بقیه املاک نیز به صورت نقدی و غیر نقدی ادامه دارد.
کلانشهر ۱.۸ میلیون نفری تبریز دارای ۱۰ منطقه شهرداری است.
انتهای پیام/
آسفالت‌ریزی بزرگترین پروژه مسیرگشایی تبریز آغاز شد خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 3 نظر

پاسخ   علی طباطبایی   ماه پیش  

جناب ببخشید بهترین راه حل ترافیک شهری توسعه خطوط ریلی مترو زیرزمینی مسیرهای شرق به غرب و شمال به جنوب شهر تبریز است

پاسخ   بهرام نویدخواه   ماه پیش  

سلام این بزرگراه کدام منطقه تبریز را به هم وصل میکند مناسب بود خبر کامل درج میشد

پاسخ   محمد   ماه پیش  

این طرح هم نمیتونه مشکل ترافیک شهر تبریز رو خل کنه‌...این همه پول خرح کردن برا مشهد،اصفهان..شیراز صداش در نیومد ی خیابون نصف نیمه شد بزرگترین طرح...بیشتر خجالت آوره تا افتخار
پژوهشیار