مدیرکل زندان‌های استان خبر داد:

کمک ۶۵ میلیاردی خیران برای حمایت از خانواده‌های زندانیان آذربایجان شرقی

1403/03/23 - 16:08 - کد خبر: 114665 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل زندان‌های آذربایجان شرقی گفت: در یک سال گذشته خیران استان برای حمایت از خانواده‌های زندانیان ۶۵ میلیارد تومان کمک کرده اند.

به گزارش نصر، جوادی درآئین جشن مهر حمایت از زندانیان مراغه افزود: کمک‌های خیران استان به صورت مستمری، نقدی، بسته‌های معیشتی، کمک هزینه تحصیل و مسکن در اختیار خانواده‌های زندانیان بی بضاعت استان قرار گرفته است و خیران آذربایجان شرقی در حمایت از خانواده‌های زندانیان و آزادی زندانیان در کشور پیشتاز هستند.
وی از برگزاری جشن‌های نسیم مهر در شهرستان‌های استان خبرداد و افزود: در قالب این جشن‌ها برای خانواده‌ها کلاس‌های آموزش تحکیم خانواده، آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از جرم برگزار می‌شود. به گفته مدیرکل زندان‌های آذربایجان شرقی، با توجه به آسیب پذیر بودن خانواده‌های زندانیان برای حمایت از خانواده‌ها نیاز به مشارکت خیران است و در استان ۱۰ انجمن برای حمایت از خانواده‌های زندانیان فعالیت می‌کنند.
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مراغه نیز در این جلسه گفت: خیران این شهرستان برای حمایت ازخانواده زندانیان بیش از ۷۰۰ میلیون تومان مشارکت کرده اند. دوست احدی افزود: در این شهرستان حدود ۴۶۰ خانواده تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان هستند. در این مراسم از خیران و از فرزندان ممتاز زندانیان شهرستان تجلیل شد.
انتهای پیام/
کمک ۶۵ میلیاردی خیران برای حمایت از خانواده‌های زندانیان آذربایجان شرقی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار