وزیر کشور؛

امیدواریم شاهد انتخاباتی باشکوه و امن باشیم

1403/03/23 - 14:54 - کد خبر: 114660 نسخه چاپی

نصر: وزیر کشور با بیان اینکه انتخابات پیش رو تجلی مردم سالاری دینی است،گفت: امیدواریم در این رویداد ملی همانند انتخابات قبلی که با مدیریت و تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی به خوبی پشت سر گذاشته شد، شاهد برگزاری باشکوه و در امنیت باشیم.

به گزارش نصر، احمد وحیدی در بیست و هفتمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان و روسای فراجا که در ستاد فراجا برگزار شد، با بیان اینکه فراجا سازمانی انتظامی و امنیتی و در عین حال سازمانی فرهنگی، اجتماعی و مردمی است، گفت: مجموعه انتظامی کشور حافظ ارزش ها و حامی گسترش فضائل اخلاقی در کشور است.
وی با بیان اینکه حادثه تلخ هجران جمعی از نخبگان و برجستگان کشور به ویژه رئیس جمهور محبوب و مردمی برای همه مردم بسیار و سخت و دردناک بود، افزود: از دست دادن چنین شخصیتی بار سنگینی را برای کشور همراه داشت؛ فهرست خدمات و اقدامات صورت گرفته توسط این شهید نشان می دهد که کشور را در این مدت کوتاه مسئولیت او، در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته بود.
وزیر کشور ادامه داد: شخص رئیس جمهور شهید در این مدت کوتاه مسئولیت خود از بخش های مختلف مجموعه انتظامی بازدید کرده بود و از نزدیک با ماموریت های این سازمان آشنایی کامل داشت.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: دشمنان از مدت ها پیش به دنبال القای جدایی میان مسئولان و مردم بودند که همگی مشاهده کردیم که در تشییع این شهدای بزرگوار همبستگی با نظام و رهبری و مسئولان مشخص شد.
وی ادامه داد: این حضور مردم برای فراجا به عنوان عنصر تامین کننده امنیت و نظم بخشی بسیار حائز اهمیت بود و جا دارد از اقدامات همکاران خود در مجموعه فراجا تشکر داشته باشم.
وحیدی با بیان اینکه فراجا نهادی انقلابی و در بطن مردم است اظهار داشت: این نیروی خدوم امروز مورد اعتماد مردم و در تبیین بسیاری از مسائل حضوری پر رنگ دارد که به سهم خودم از این اقدامات انجام شده تشکر می کنم.
وی تصریح کرد: امروز فراجا به نوعی عادت به انجام اقدامات بزرگ دارد و این امر برای فراجا یک دستاورد محسوب می شود و در بسیاری از ماموریت ها این آزمون بزرگ را به درستی پشت سر گذاشته است.
وزیر کشور با بیان اینکه فراجا سازمانی انتظامی و امنیتی و در عین حال سازمانی فرهنگی، اجتماعی و مردمی است، گفت: مجموعه انتظامی کشور حافظ ارزش ها و حامی گسترش فضائل اخلاقی در کشور است.
این مقام مسئول اضافه کرد: در انتخابات پیش رو که به نوعی مردم سالاری دینی است فراجا وظیفه تامین امنیت را بر عهده دارد و امیدواریم همانند انتخابات قبلی که با مدیریت و تلاش شبانه روزی عزیزان در این مجموعه به خوبی پشت سر گذاشتیم شاهد برگزاری با شکوه و در امنیت باشیم.
وحیدی در ادامه به اجرای طرح نور توسط فرماندهی انتظامی کشور اشاره کرد و گفت: جامعه امن با داشتن حاکمیت فضائل اخلاقی در کنار اعمال قانون و انضباط اجتماعی میسر خواهد شد و این طرح بر همین مبنا و در راستای قانون مداری و آرامش مردم و رعایت هنجارها اجرا می شود.
وی افزود: هنگامی که جامعه ای امن و مردم در آرامش باشند از خانواده ها صیانت و ارزش های معنوی و انقلابی در بین مردم نهادینه خواهد شد و اینها همه با هویت ایرانی اسلامی و انقلابی محقق می شود.
وزیر کشور ادامه داد: برخی سئوال می کنند که چرا فراجا به این موضوع ورود کرده که باید اعلام کنم این اقدامات فراجا در راستای اجرای قانون و صیانت از خانواده دین و آرمان های انقلاب محسوب می شودو به در بیست و هفتمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان و روسای فراجا نوعی می توان گفت طرح نور از بزرگترین افتخارات فراجا است.
وی در پایان به دیگر ماموریت های فراجا و لزوم استمرار آنها اشاره کرد و گفت: برخورد با قاچاقچیان سلاح و مهمات و خودروهای شوتی قاچاق کالا و مواد مخدر از دیگر مواردی است که فرماندهی انتظامی باید مقتدرانه با آنها برخورد کند.
انتهای پیام/
 امیدواریم شاهد انتخاباتی باشکوه و امن باشیم خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار