فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کرد؛

نگاه فرماندهان به آموزش به‌ عنوان اولویت اول باشد

1403/03/20 - 19:28 - کد خبر: 114497 نسخه چاپی

نصر: امیرسرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش با حضور در منطقه پدافند هوایی شمال غرب ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف گروه پدافندهوایی شهید سیدنجیب، سایت‌ها و مواضع راداری و موشکی ارومیه، میزان آمادگی رزمی و توان عملیاتی این یگان ها را موردارزیابی قرار داد.

به گزارش نصر، امیر سرتیپ صباحی فرد در حاشیه این بازدید اظهار کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش در حوزه‌های تخصصی بویژه تولید و ساخت انواع پهپاد‌ها و رادارها دستاوردهای فزاینده و جهشی داشته است.
وی افزود: پدافند هوایی در لجمن دفاعی کشور قرار داشته و با دارا بودن انواع سامانه های پدافندی قابلیت واکنش به موقع و لحظه ای در برابر هرگونه تهدیدات احتمالی را دارد 
وی با بیان اینکه برای برقراری امنیت به نیروی انسانی آموزش‌دیده نیاز داریم، افزود: اقتدار و بالندگی هر سازمانی به نحوه آموزش آن سازمان وابسته است؛ بنابراین همه فرماندهان باید در کنار انجام وظایف محوله نگاهشان به آموزش به‌عنوان اولویت اول باشد؛ چرا که این موضوع، موجب موفقیت ما در عرصه اجرای مأموریت است.
امیر صباحی فرد با اشاره به اینکه پدافند هوایی از نیروهای موفق و گمنام در سطح نیروهای مسلح است، افزود: پدافند هوایی جلوه قدرتمندی از ایران اسلامی است که توانسته است در سایه خودباوری و اعتماد به نفس به پیشرفت هایی دست پیدا کند که امروز ایران و ایرانی به آن افتخار می کنند.
فرمانده نیروی پدافند هوایی در ادامه نقش خانواده در ارتش و حفظ و ارتقای توان رزمی نیروها را بسیار مهم و محوری دانست و افزود: موفقیت‌های نیروهای مسلح در عرصه‌های مختلف، مرهون خانواده‌های این عزیزان است که با همراهی و همدلی همیشگی خود، همچون گذشته، موجب درخشش روزافزون ارتش در عرصه‌های مختلف می‌شوند.
انتهای پیام/
نگاه فرماندهان به آموزش به‌ عنوان اولویت اول باشد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار