وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛

سامانه رتبه‌بندی به مدت یک ماه برای معلمان فاقد رتبه باز می‌شود

1403/03/20 - 11:20 - کد خبر: 114463 نسخه چاپی

نصر: آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سامانه رتبه‌بندی معلمان برای معلمان فاقد رتبه، از امروز یکشنبه - ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - به مدت یک ماه باز خواهد بود.

به گزارش نصر، میزکار رتبه‌بندی معلمان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مشمولانی که پس از ارزیابی نخست، حداقل امتیاز لازم برای احراز رتبه آموزشیار معلم (عدم احراز رتبه) را کسب نکرده‌اند از تاریخ اولین تأیید هیات ممیزه پس از مدت حداقل یک‌سال و در شرط شاغل بودن می‌توانند با کسب امتیاز لازم و ارزیابی مجدد در یکی از رتبه‌ها قرار گیرند. سامانه از مورخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ برای مشمولین ( فاقدین رتبه) باز و امکان بارگذاری مدارک فراهم می‌شود.
در این اطلاعیه‌ عنوان شده است: افراد می‌توانند از طریق پنجره my.medu.ir نسبت به ورود به سامانه اقدام و پس از ورود با مطالعه دقیق راهنمای بارگذاری مستندات و شرایط و ضوابط نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند (تاکید می‌شود افراد شخصاً وارد سامانه شده و شرایط و ضوابط را به دقت مطالعه و از ارجاع بارگذاری مدارک به غیر از خودشان اجتناب کنند).
در بخشی دیگر اطلاعیه آمده است: مدارک و مستنداتی که در بازه زمانی قبل از اول خرداد ۱۴۰۳ و بعد از اولین حکم استخدام باشد معتبر هستند و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. فرصت بارگذاری مدارک تا ۲۰ تیر ۱۴۰۳ است و فرصت مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.
در ادامه اطلاعیه آمده است: با توجه به اینکه همه مدارک و مستندات به طور کامل بررسی می‌شود، افراد باید در بارگذاری مدارک فایل راهنمای بارگذاری مستندات را که در سامانه تعبیه شده است به دقت مطالعه و نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.
اطلاعیه یادآورشده است: با توجه به اینکه ملاک یک‌سال از مورخ اول خرداد ۱۴۰۳ ( از تاریخ اولین تایید هیات ممیزه) به قبل است، افرادی که تا تاریخ اول خرداد ۱۴۰۲ به قبل عدم احراز شده‌اند، فعلاً امکان بارگذاری مدارک را دارند افرادی که بعد از این تاریخ عدم احراز شده‌اند در مرحله بعد سامانه باز می‌شود. قرار گرفتن در چرخه ارزیابی پرونده از مورخ ۲۰ تیر۱۴۰۳ و پس از پایان مهلت یک‌ماه آغاز می‌شود.
اطلاعیه افزوده است: امور اداری مناطق و نواحی از مورخ ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۳ باید نسبت به بررسی پنج مولفه (ضمن خدمت، ارزشیابی، مدرک تحصیلی، امتیاز تربیت معلم، سنوات تجربی) به دقت اقدام کنند و به مدیران مدارس اطلاع‌رسانی شود تا بررسی مستندات و تاییدات مطابق قانون و مقررات انجام پذیرد. مسئولیت حسن انجام کار و اطلاع‌رسانی دقیق و جامع برعهده رئیس هیات ممیزه استان است.
انتهای پیام/
سامانه رتبه‌بندی به مدت یک ماه برای معلمان فاقد رتبه باز می‌شود خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار