سخنگوی ستاد انتخاباتی جبهه شریان؛

بذرپاش گزینه نهایی این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری است

1403/03/19 - 22:01 - کد خبر: 114441 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی ستاد انتخاباتی جبهه شریان گفت: گزینه شریان برای چهاردمین دوره ریاست جمهوری  آقای مهرداد بذرپاش می‌باشد که شاخص‌هایی همچون جوان گرایی و  کارآمدی و پرکاری با قریب ۲۵ سال سوابق مستمر و موفق مدیریتی در سطوح  عالی تصمیم گیری و عملیاتی کشور  می‌باشد.

به گزارش نصر، سخنگوی ستاد انتخاباتی جبهه شریان گفت: گزینه شریان برای چهاردمین دوره ریاست جمهوری  آقای مهرداد بذرپاش می باشد که شاخص هایی همچون جوان گرایی و  کارآمدی و پرکاری با قریب ۲۵ سال سوابق مستمر و موفق مدیریتی در سطوح  عالی تصمیم گیری و عملیاتی کشور  می باشد. 
مجتبی اکبری سخنگوی ستاد انتخاباتی شریان  با اشاره به برنامه های انتخاباتی این جبهه سیاسی خاطرنشان کرد: پیرو تشکیل جلسه شورای مرکزی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی (شریان)، دو مصوبه مهم به تصویب اعضای محترم شورای مرکزی رسید. 
وی افزود: باتوجه به انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، ستاد انتخاباتی شریان فعال گردید و شبکه های تخصصی و شوراهای استانی و کمیته های تخصصی اقشار مشغول برنامه ریزی  بوده تا انشالله در زمان و موعد مقرر قانونی تبلیغات فعالیت خود را آغار کنند.
وی در ادامه گفت: یکی از راهبردهای شریان در این دوره از انتخابات هم افزایی بین اقشار مختلف اجتماع به منظور ایجاد شور انتخاباتی و مشارکت حداکثری و  پرهیز از تخریب ، تشویق به همدلی و جلوگیری از انشقاق در بین جبهه انقلاب است که  انشالله خروجی این انتخابات منجر به امتداد و ادامه راه رئیسی عزیز باشد.
اکبری در پایان گفت: البته با رای اکثریت قاطع شورای مرکزی شریان و مصوبه همین شورا ،با ادای احترام به سایر نامزدها، به منظور تحقق عملی گام دوم انقلاب اسلامی ،گزینه شریان برای چهاردمین دوره ریاست جمهوری  آقای مهرداد بذرپاش می باشد که شاخص هایی همچون جوان گرایی و  کارآمدی و پرکاری با قریب ۲۵ سال سوابق مستمر و موفق مدیریتی در سطوح  عالی تصمیم گیری و عملیاتی کشور  می باشد.
انتهای پیام/
بذرپاش گزینه نهایی این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری است خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار