همزمان با روز جهانی صنایع دستی و روز فرش؛

 نشست ملّی «نقش فرش و صنایع دستی در توسعه پایدار» در بنیاد ایرانشناسی آذربایجان شرقی

1403/03/19 - 20:46 - کد خبر: 114439 نسخه چاپی

نصر: همزمان با روز جهانی صنایع دستی و روز فرش، نشست ملی هم‌اندیشی با عنوان «نقش فرش و صنایع دستی در توسعه پایدار» در استان‌های تهران، آذربایجان شرقی و خوزستان برگزار خواهد شد.

به گزارش نصر، رئیس بنیاد ایرانشناسی استان آذربايجان شرقي با اعلام این خبر افزود: این رویداد فرصتی برای تبادل نظر و بررسی راهکارهای توسعه پایدار از طریق فرش و صنایع دستی فراهم می‌آورد. در این نشست، صاحب‌نظران و فعالان برجسته در حوزه فرش و صنایع دستی ایران در بخش‌های تولید، صادرات و گردشگری حضور خواهند داشت.
وی بیان کرد: این نشست از سوی انجمن روابط عمومی ایران و دبیرخانه استان سال 1403 و با مشارکت بنیاد ایرانشناسی و با هدف بررسی و تبادل نظر در مورد راهکارهای توسعه پایدار از طریق این صنایع و تأکید بر اهمیت آن‌ها در اقتصاد محلی و ملی برگزار می‌شود.
نشست‌های این رویداد در اهواز و تبریز برگزار خواهد شد که در تبریز، بنیاد ایران‌شناسی آذربایجان شرقی در خیابان ثقه‌الاسلام، درب سرخاب، پلاک ۶۲ میزبان این نشست خواهد بود.
تاریخ برگزاری این رویداد دوشنبه ۲۱ خردادماه ۱۴۰۳ و زمان آن از ساعت ۱۷ الی ۲۰ خواهد بود.
گفتنی است این نشست با همکاری انجمن روابط عمومی استان آذربایجان شرقی و دبیرخانه استان سال ۱۴۰۳ و بنیاد ایران‌شناسی آذربایجان شرقی و با همراهی انجمن روابط عمومی خوزستان، موزه فرش ایران، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خوزستان، و میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی خوزستان و با حمایت انجمن روابط عمومی ایران و انجمن مفاخر معماری ایران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
 نشست ملّی «نقش فرش و صنایع دستی در توسعه پایدار» در بنیاد ایرانشناسی آذربایجان شرقی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار