عضو شورای شهر تبریز؛

مشکلات تراکتور در فضای آرام حل شود

1403/03/19 - 16:45 - کد خبر: 114428 نسخه چاپی

نصر: عضو شورای شهر تبریز با تأکید بر اینکه به جای تقابل باید همگام شویم، گفت: مشکلات تراکتور باید در فضای آرام و به دور از تنش بررسی و حل شود.

به گزارش نصر، فریدون بابایی اقدم در گفت‌وگویی، در خصوص وضعیت این روزهای تیم فوتبال تراکتور، اظهار کرد: باتوجه به درخواست هواداران، باشگاه تراکتور حدود یک ماه است که در معرض فروش قرار گرفته و طبق پُرس‌وجویی که انجام داده‌ام، بخش خصوصی یا دولتی برای خرید این باشگاه اعلام آمادگی نکرده است. سپری شدن فرصت طلایی نقل و انتقالات و مشخص نبودن وضعیت تراکتور نگران کننده است. 
وی ادامه داد: ما به عنوان اعضای شورای شهر نمی‌توانیم برای یک مجموعه خصوصی تعیین تکلیف کنیم، ولی همه ما تراکتور را دوست داریم و برای رفع مشکلات این تیم باید همگام شویم.  
بابایی اقدم با بیان اینکه همواره پیگیر وضعیت تراکتور هستم، ادامه داد: من از نزدیک با آقای زنوزی ارتباطی ندارم. قدردان تمامی سرمایه‌ گذاران حوزه ورزش هستیم که به احترام طرفداران هزینه می‌کنند. هواداران تراکتور می‌خواهند پس از سال‌ها تیمشان به قهرمانی دست یابد و به نظرم راهکار این است که موضوع تراکتور دور از فضای تنش و توهین و در آرامش حل شود. 
وی ادامه داد: من مشکلات تراکتور را در جلسه شورای شهر نیز مطرح خواهم کرد و می‌خواهم جلسه‌ای مشترک بین اعضای شورا با آقای زنوزی برگزار شود تا مشکلات را بررسی کرده و برای رفع آن‌ها همگام شویم. حیف است تیم نباید فرصت را از دست بدهد. همه می‌دانیم دولت طبق اصل ۴۴ قانون اساسی به دنبال سبک‌سازی بدنه خود و خصوصی‌سازی است و باید واقع بین باشیم. مجموعه شهرداری تبریز  بعنوان نهاد عمومی غیردولتی، به دلیل انبوهی از چالش‌های شهری توان باشگاهداری در لیگ برتر را ندارد. اولویت اول ما در حوزه ورزش، افزایش سرانه ورزش شهر تبریز است که از این حیث در بین کلانشهرها فقیرترین هستیم. 
بابایی اقدم خاطرنشان کرد: فارغ از نام اشخاص، به نظرم باید کمک حال و قدردان سرمایه‌گذاران شهرمان باشیم و برای رفع مشکلات تراکتور پا پیش بگذاریم. من از زمان شورای چهارم حضور دارم و پیش از خصوصی‌سازی با تصویب برخی لوایح به تراکتور کمک می‌کردیم، ولی بعد از خصوصی‌سازی هیچ کاری برای باشگاه تراکتور انجام نداده‌ایم، این‌بار باید پیش قدم شویم. تراکتور دلخوشی مردم آذربایجان بوده و ما به عنوان نمایندگان مردم وظیفه داریم موانع و مشکلات این باشگاه را رفع کنیم.
انتهای پیام/
مشکلات تراکتور در فضای آرام حل شود خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار