خبر/

نخستین معاون فنی و عمرانی زن در شهرداری تبریز منصوب شد

1403/03/19 - 11:20 - کد خبر: 114400 نسخه چاپی

نصر: یک بانو به عنوان نخستین معاون فنی وعمرانی در شهرداری تبریز منصوب و کار خود را آغاز کرد.

به گزارش  نصر، طی حکمی از سوی علی قاسمی شهردار منطقه ۳ تبریز سمیه خدادوست به عنوان نخستین زن معاون فنی وعمرانی شهرداری تبریز در دوران یعقوب هوشیار منصوب شد.
بر اساس این گزارش مراسم تودیع ومعارفه معاون فنی وعمرانی شهرداری منطقه ۳ تبریز با حضور شهردار منطقه ۳، مدیران ارشد معاون فنی وعمرانی شهرداری تبریز و معاونین و مدیران منطقه برگزار شد.
علی قاسمی در مراسم معارفه معاون جدید فنی وعمرانی منطقه با اعلام اینکه ارتقای کارمندان شهرداری تبریز اعم از زن و مرد با سه اصل شایسته گزینی، شایسته پروری و شایسته سالاری از موارد مورد تاکید شهردار تبریز است، گفت: این انتصاب در قالب رویکرد به‌کارگیری بانوان فعال در حوزه شهری و فنی عمرانی و بر اساس تاکید شهردارتبریز برای انتصاب سی‌درصدی زنان در مدیریت شهری صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه شهرداری منطقه ۳ به لحاظ موقعیت اجتماعی و جغرافیایی خاصی دارد، افزود: با توجه به حجم بزرگ پروژه های عمرانی منطقه ۳ که از لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای اهمیت بالایی هستند، تلاش برای تکمیل پروژه های عمرانی یکی از راهبردهای اولویت دار معاونت فنی و عمرانی باید باشد.  
شهردار منطقه ۳ خدادوست را یکی از نیروهای فعال ودارای تخصص حوزه عمران نام برد و اظهار امیدواری کرد اقدامات عمرانی منطقه با توجه به ظرفیت های معاونت فنی و عمرانی، با قوت ادامه یابد.
وی ضمن تقدیر از زحمات محمود رضا بنایی با بیان اینکه نیروهای تلاشگر در هر کجا که باشند از هیچ امری در راستای خدمت به مردم فرو گذار نمی باشند، افزود: تغییر و تحولات، نباید باعث تضعیف در کارها شود بلکه باید حرکتی رو به جلو داشته باشد و باعث تقویت در تمام موارد کاری شود.
قاسمی، فازدوم پارک باغشمال، ترمیم فازدوم کانال ایلی سو و همچنین پارک جنگلی مارالان را از مهمترین پروژه های عمرانی منطقه نام برد و افزود: تکمیل این پروژه ها در کنار بحث آسفالت برای مدیریت شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین باید سعی کنیم تا در تکمیل این پروژه ها نهایت سعی خود را داشته باشیم.
گفتنی است سمیه خدادوست دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران است.
انتهای پیام/
نخستین معاون فنی و عمرانی زن در شهرداری تبریز منصوب شد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار