رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی:

تلاش‌ها معطوف به افزایش مشارکت در انتخابات باشد

1403/03/19 - 11:17 - کد خبر: 114399 نسخه چاپی

نصر: رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: تلاش ها برای برگزاری انتخابات وقتی ارزشمند است که منجر به افزایش مشارکت مردم شود.

به گزارش نصر، تراب محمدی امروز در جلسه ستاد انتخابات استان افزود: کوتاه بودن مدت زمان فرایند برگزاری انتخابات در این دوره از انتخابات وجه تمایز آن با دوره های قبلی است.
وی با بیان اینکه همه فعالیت ها در انتخابات پیش رو باید معطوف به حضور حداکثری باشد، اضافه کرد: با توجه به فضای معنوی ایجاد شده در جامعه و همزمانی چهلم شهدای خدمت با زمان برگزاری انتخابات، شاهد حضور باشکوه مردم عزیز در پای صندوق های رای خواهیم بود. 
محمدی بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی در مدت باقیمانده تا زمان برگزاری انتخابات تاکید و یادآوری کرد: آیت الله شهید رییسی، اسوه رعایت اخلاق انتخاباتی در انتخابات دوره قبل ریاست جمهوری بود.
وی با اشاره به اینکه آذربایجان شرقی در آمادگی کامل برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر ماه امسال قرار دارد، گفت: استان در سایه مجاهدت های سربازان و پاسداران امام زمان (عج) و نیروهای نظامی و انتظامی در امنیت کامل است.
سرپرست استانداری و رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی افزود: بدون شک با توجه به سرمایه اجتماعی بالای جامعه، حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای را شاهد خواهیم بود.
وی با تاکید بر ممنوعیت حضور مدیران و دست اندرکاران انتخابات در ستادهای انتخاباتی اضافه کرد: در مدت باقیمانده تا برگزاری انتخابات، اولویت اصلی ما تلاش برای برگزاری انتخابات با شاخص های مدنظر نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در کنار رسیدگی به کار مردم است. 
وی با بیان اینکه مسوولان کمیته های‌ ستاد انتخابات استان، فرصت باقیمانده تا برگزاری انتخابات را جدی بگیرند، بر لزوم جدی گرفتن برنامه های آموزشی فرایند انتخابات تاکید کرد.
انتهای پیام/
تلاش‌ها معطوف به افزایش مشارکت در انتخابات باشد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار