نشست ملی هم‌ اندیشی «نقش فرش و صنایع دستی در توسعه پایدار» برگزار می‌شود

1403/03/16 - 14:55 - کد خبر: 114284 نسخه چاپی

نصر: همزمان با روز جهانی صنایع دستی و روز ملی فرش، نشست ملی هم‌اندیشی با عنوان «نقش فرش و صنایع دستی در توسعه پایدار» در استان‌های تهران، آذربایجان شرقی و خوزستان برگزار خواهد شد.

به گزارش نصر، این رویداد فرصتی برای تبادل نظر و بررسی راهکارهای توسعه پایدار از طریق فرش و صنایع دستی فراهم می‌آورد.
در این نشست، صاحب‌نظران و فعالان برجسته در حوزه فرش و صنایع دستی ایران در بخش‌های تولید، صادرات و گردشگری حضور خواهند داشت.
این نشست با هدف بررسی و تبادل نظر در مورد راهکارهای توسعه پایدار از طریق این صنایع و تأکید بر اهمیت آن‌ها در اقتصاد محلی و ملی برگزار می‌شود.
نشست‌های این رویداد در اهواز و تبریز برگزار خواهد شد که در اهواز، محل برگزاری در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز واقع در امانیه، خیابان لقمان، نبش خیابان سقراط است همچنین در تبریز نیز، خانه شربت اوغلی، بنیاد ایران‌شناسی آذربایجان شرقی در خیابان ثقه‌الاسلام، درب سرخاب، پلاک ۶۲ میزبان این نشست خواهد بود.
تاریخ برگزاری این رویداد دوشنبه ۲۱ خردادماه ۱۴۰۳ و زمان آن از ساعت ۱۷ الی ۲۰ خواهد بود.
این نشست با همکاری انجمن روابط عمومی استان آذربایجان شرقی و دبیرخانه استان سال ۱۴۰۳  و با همراهی انجمن روابط عمومی خوزستان، موزه فرش ایران، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خوزستان، بنیاد ایران‌شناسی تبریز و میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی خوزستان و با حمایت انجمن روابط عمومی ایران و انجمن مفاخر معماری ایران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
نشست ملی هم‌ اندیشی «نقش فرش و صنایع دستی در توسعه پایدار» برگزار می‌شود نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار