در نشستی با حضور سرپرست استانداری مطرح شد؛

بررسی روند بهسازی آزادراه تبریز- زنجان/ آغاز عملیات بهسازی در 4 قطعه

1403/03/12 - 18:13 - کد خبر: 114132 نسخه چاپی

نصر: روند بهسازی آزادراه تبریز- زنجان در نشستی با حضور سرپرست استانداری آذربایجان شرقی، مدیرکل راه‌داری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و مدیرعامل شرکت پیمانکار طرح بررسی شد.

به گزارش نصر، تراب محمدی در این جلسه با اشاره به افتتاح این آزادراه در سال 1385، گفت: تا سال جاری اقدام قابل توجهی برای بهسازی این آزادراه انجام نشده بود که این امر نارضایتی مردم را در پی داشته است.
وی با بیان اینکه در راستای پیگیری مطالبات مردمی، این موضوع یکی از مصوبات سفر استانی دولت سیزدهم به آذربایجان شرقی بود، گفت: با پیگیری‌های مجموعه استانداری در سفر رئیس‌جمهور شهید به استان،  300 میلیارد تومان به این امر اختصاص یافت.
محمدی افزود: پس از سفر وزیر راه و شهرسازی در اردیبهشت امسال، 1100 میلیارد تومان اعتبار دیگر برای این امر تصویب شد تا عملیات اجرایی هرچه سریع‌تر انجام شود.
سرپرست استانداری آذربایجان شرقی بر اهتمام و جدیت اداره کل راهداری استان و پیمانکار طرح بر شتاب‌بخشی به عملیات اجرایی این طرح تاکید کرد.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای آذربایجان شرقی هم در این نشست گفت: امسال روند بهسازی آزادراه تبریز- زنجان پس از سفر وزیر راه وشهرسازی در قالب ۴ قطعه شروع شده و عملیات کاملا فعال است.
علیزاده افزود: برای اجرای قطعات باقی‌مانده، مناقصه با برآورد ۱۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار در حال انجام است و قرار است اعتبار مذکور صرف بهسازی حدود 80 کیلومتر از این مسیر شود.
مدیرعامل شرکت پیمانکار طرح بهسازی آزادراه تبریز- زنجان هم گزارشی از روند کار و موانع و مشکلات موجود در اجرای این طرح ارائه کرد.
انتهای پیام/
بررسی روند بهسازی آزادراه تبریز- زنجان/ آغاز عملیات بهسازی در 4 قطعه نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار