سرپرست اداره کل صمت آذربایجان شرقی:

دستیابی به اهداف در گرو افزایش طرح‌های اثربخش است

1403/03/12 - 11:52 - کد خبر: 114097 نسخه چاپی

نصر: شرقی سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه آذربایجان‌ شرقی ظرفیت‌های بسیار زیادی بویژه در حوزه تجارت دارد، گفت: برای دستیابی به اهداف باید برنامه‌ای مدون داشته باشیم که البته اجرای این برنامه‌ها مستلزم افزایش طرح‌های اثربخش و گفتمان‌های هدفمند است.

به گزارش نصر، عبدالحمید سرتیپی امروز (۱۲ خرداد ماه) در نشست مشترک با اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز، بیان کرد: تبریز از گذشته دروازه تجارت با دنیا بوده است.
وی با اشاره به جایگاه ویژه اتاق بازرگانی تبریز در عرصه‌های مختلف تجاری، اقتصادی و حتی فرهنگی در رویارویی با رویدادها و مناسبت‌ها، گفت: عملکرد اتاق تبریز در جامعه، تاثیرگذار بوده است.
سرپرست اداره کل صمت آذربایجان شرقی با بیان اینکه هیچ کشوری در دنیا بدون صادرات توسعه نخواهد یافت، اظهار کرد: درصدد استمرار تراز مثبت تجارت خارجی استان هستیم.
سرتیپی با اشاره به وضعیت دور از شأن استان در برخی حوزه‌های اقتصادی، گفت: آذربایجان‌ شرقی در حوزه معدن، با ظرفیت‌های بالای این بخش باید جزو دو - سه استان نخست کشور باشد. اکنون عملکرد استان در این حوزه نسبت به ظرفیت‌های موجود قابل قبول نیست و رتبه‌های برتر حوزه بازرگانی در کشور مورد نظر است.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان صمت آذربایجان شرقی، او افزود: باید فرآیندها و نگرش‌ها را اصلاح کنیم تا به توسعه دست پیدا کنیم.
انتهای پیام/
دستیابی به اهداف در گرو افزایش طرح‌های اثربخش است نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار