امام جمعه موقت تبریز:

رژیم صهیونسیتی متوجه شده که اقداماتش هیچ دستاوردی ندارد

1403/03/11 - 14:36 - کد خبر: 114060 نسخه چاپی

نصر:  امام جمعه موقت تبریز با بیان اینکه بیش از ۲۵ هزار نفر در غزه و فلسطین شهید شده‌اند، اظهار کرد: اسرائیل کم کم متوجه شده که اقداماتش هیچ دستاوردی ندارد.

به گزارش نصر، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مطهری اصل در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تبریز به ۱۴ خرداد سالروز رحلت امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین کار امام خمینی این بود که دنیا و جهان را عوض کرد. امام فرموده بود که اسرائیل فاسد و خبیث باید از بین برود و اکنون تمام دنیا با اسرائیل در افتاده‌ است.
وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) به مومنان به ویژه مسلمان عزت و افتخار داد، گفت: مسلمانان در دنیا گم شده بودند و با وجود امام(ره) قدرتمند شدند.
حجت‌الاسلام والمسلمین مطهری اصل، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب توصیه می‌کند که باید به تمام سفارشات و توصیه‌های امام راحل به خوبی عمل شود.
وی افزود: یکی از توصیه‌های ایشان این بود که ملت‌ها از مستکبران و مستضعفان نترسند و با این حال وحدت کلمه را به وجود آورد و تمام مسلمانان را به وحدت دعوت کردند. در مورد فلسطین تفرقه وجود داشت که همه را بر مدار وحدت درآورد. 
امام جمعه موقت تبریز گفت: به فرموده‌ی امام، امت اسلامی نباید تسلیم و سازش کند چرا که با تسلیم تمام زحمت‌ها از بین می‌رود.
وی با بیان اینکه باید در مقابل دشمن هوشیار باشیم، خاطر نشان کرد: انواع توطئه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی وجود دارد و امت باید بیدار باشد که راه‌حل آن نیز تقوا است. 
وی به تشییع شهدای خدمت اشاره کرد و افزود: ملت با حضور پرشور خود نشان دادند که پشتیبان ولایت فقیه و مسئولانی هستند که برای مردم دل می‌سوزانند.
انتهای پیام/
رژیم صهیونسیتی متوجه شده که اقداماتش هیچ دستاوردی ندارد خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار