معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی:

ادامه راه شهدای خدمت ضروری است

1403/03/08 - 09:42 - کد خبر: 113882 نسخه چاپی

نصر:  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر جدیت دستگاه‌ها در انجام وظایف و ماموریت‌ها تاکید و ادامه راه شهدای خدمت را ضروری دانست.

به گزارش نصر، محمد کلامی در جلسه کارگروه اقتصادی آذربایجان شرقی، افزود: دستگاه‌ها با جدیت وظایف خود را انجام داده و گزارش آمار اعتبارات استانی و ملی را اعلام و بروزرسانی کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بخش عمده‌ای از رشد اقتصادی آذربایجان شرقی مربوط به بخش خصوصی و به ویژه حوزه صنعت است، بنابراین باید توجه ویژه‌ای به این بخش انجام شود.
کلامی تاکید کرد: مولدسازی یکی از مواردی است که مورد تاکید مدیریت استان بوده و پیشرفت و اتمام پروژه‌های نیمه تمام دولتی منوط به مولدسازی املاک مازاد است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: آذربایجان شرقی در صنایعی که دانش پایه و مربوط به اقتصاد دانش بنیان است نباید پیشرفت و عقب ماندگی داشته باشد، چرا که آینده هر استانی دیگر صنایع سنتی آن نیست.
کلامی با اشاره به حوزه گردشگری، گفت: هزینه سفر به تبریز باید کاهش پیدا کرده و در کنار کارهای عمرانی و زیربنایی، قیمت تمام شده سفر به آذربایجان شرقی کاهش یابد تا گردشگران و مسافران رغبت بیشتری برای سفر به استان داشته باشند.
وی ادامه داد: جلسات کارگروه اقتصادی باید به سمت عملیاتی شدن پیش رود و در دستور جلسات نیز از بیان موارد سطحی خودداری و به جای آن مسائل اصلی و کلیدی احصا و مطرح شود.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در ابتدای این جلسه با تسلیت شهادت رییس جمهور و همراهان، بر هم افزایی و هماهنگی دستگاه های اجرایی استان تاکید و ادامه راه شهدای خدمت را ضروری دانست.
انتهای پیام/
ادامه راه شهدای خدمت ضروری است خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار