خبر/

قتل مادر شوهر توسط عروس و مادرش در تبریز/ پول میلیاردی در میان بود

1403/03/08 - 11:01 - کد خبر: 113878 نسخه چاپی

نصر: عروسی در تبریز با همدستی مادر خود و نیز فردی دیگر، مادرشوهرش را به قتل رساند.

به گزارش نصر، رسیدگی به این پرونده از زمانی آغاز شد که مرد جوانی به دنبال گم شدن مادر پیر خود، به دایره جنایی پلیس آگاهی تبریز مراجعه و از کارآگاهان برای پیدا شدن مادر ۷۰ ساله اش یاری می طلبد.
با اعلام مفقود شدن پیرزن ۷۰ ساله، پرونده برای اخذ دستورات قضایی لازم به شعبه ۶ دادسرای عمومی و انقلاب تبریز ارجاع و بلافاصله بازپرس جنایی تبریز دستور آغاز تحقیقات گسترده به منظور پیدا شدن مادر خانواده را به کارآگاهان صادر می کند. به دنبال دستور بازپرس، کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز می کنند.
بازپرس خود نیز با توجه به مستنداتی که به دست آورده بود در ابتدا سراغ عروس خانواده می رود. اما عروس در ابتدا منکر هرگونه اقدامی علیه مادرشوهر خود می شود، با وجود انکار عروس خانم بازپرس با تکیه بر مستنداتی که به دست آورده بود دستور دستگیری او را به کارآگاهان صادر می کند؛ کارآگاهان عروس جوان را دستگیر و در اختیار بازپرس قرار می دهند.
عروس جوان بعد از مشاهده مستندات موجود، بالاخره ناچار لب به اعتراف قتل مادرشوهر خود می کند که با همدستی مادرش و نیز فردی دیگر دست به این جنایت زده است و علت این اقدام دلخراش خود را اخاذی ۱۵ میلیارد ریالی از مادر شوهر خود عنوان می کند.
این گزارش حاکی است، با اعتراف عروس جوان، دو همدست دیگر او نیز دستگیر و پرونده با صدور کیفرخواست از شعبه ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب تبریز برای صدور حکم نهایی به دادگاه کیفری یک استان ارسال می شود و قضات دادگاه با توجه به درخواست قصاص از سوی اولیای دم مقتول و نیز کیفر خواست صادره از شعبه بازپرسی و با توجه به دفاعیات متهم، رای به قصاص نفس عروس جوان صادر می کنند.
همچنین دو هم دست او نیز حکم متناسب با جرم خود را از قضات دادگاه دریافت می کنند.
انتهای پیام/
قتل مادر شوهر توسط عروس و مادرش در تبریز/ پول میلیاردی در میان بود پایگاه خبری و اطلاع رسانی رکنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار