مهلت ثبت‌ نام مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری فراهم شد

1403/03/01 - 19:53 - کد خبر: 113553 نسخه چاپی

نصر: سازمان ملی سنجش اعلام کرد: با توجه به تعویق زمان برگزاری کنکور، مهلت ثبت‌نام مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری در روزهای 6 و 7 خردادماه فراهم شد.

به گزارش نصر، سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش اعلام کرد: با عرض تسليت به مناسبت شهادت خادم الرضا (ع) رئیس جمهور محترم، سید شهیدان خدمت، آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و همراهان ايشان، پيرو اطلاعيه تاريخ اول خردادماه و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون سراسري سال 1403 (نوبت دوم) به‌تاريخ ششم فرودین 1403، به اطلاع متقاضيان ثبت‌نام در اين آزمون مي‌رساند، با توجه به تعويق زمان برگزاري آزمون مذکور به روزهای 21 و 22 تیرماه 1403 و درخواست مکرر داوطلبانی‌ که تا تاريخ تعيين شده 30 فروردین 1403 موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشدند، برای آخرین بار و به منظور مساعدت با این دسته از داوطلبان ترتيبي اتخاذ شده كه صرفاً در روزهای يکشنبه و دوشنبه به‌تاريخ‌های 6 و 7 خرداد بتوانند نسبت به ثبت‌نام با تاخیر اقدام کنند.
براین اساس داوطلبان میتوانند با مطالعۀ دفترچۀ راهنمای ثبت‌نام و اطلاعيه‌ تاريخ 26 اسفند 1402 که از طريق درگاه اطلاع‌رسانی اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org در دسترس است، نسبت به ثبت‌نام از طریق سامانه جامع آزمون سراسری در همین درگاه اطلاع‌رسانی اقدام نمايند.
لازم به تاکید است این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت‌نام قابل پذیرش نخواهد بود.
ضمناً داوطلبانی که قبلاً در اين آزمون ثبت‌نام کرده‌اند در این مرحله به هیج عنوان امکان ویرایش اطلاعات برای آنها وجود ندارد.
انتهای پیام/
مهلت ثبت‌ نام مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری فراهم شد خبرگزاری فارس

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار