مدیرکل آموزش و پرورش استان:

دانش‌آموزان آذربایجان شرقی می‌توانند بدون کارت در امتحانات نهایی شرکت کنند

1403/02/30 - 08:38 - کد خبر: 113372 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: در صورت عدم صدور کارت ورود به آزمون، دانش‌آموزان می‌توانند با شناسنامه در جلسه آزمون حضور پیدا کنند.

به گزارش نصر، مسعود سعادتی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به مشکل پیش آمده در صدور کارت ورود به جلسه دانش آموزان برای شرکت در امتحانات نهایی افزود: دانش آموزان برای شرکت در آزمون‌های نهایی نگران دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نباشند، اگر دانش‌آموزی نتواند کارت ورود به جلسه را دریافت کند، راه‌حل جایگزین برای احراز هویت پیش‌بینی شده است.
 وی افزود: دانش آموزانی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده‌اند می‌توانند از طریق مدرسه محل تحصیل خود از آدرس حوزه آزمون خود مطلع شوند.
وی ادامه داد: آن گروه از متقاضیان ایجاد و ترمیم سابقه تحصیلی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده‌اند با مراجعه به ادارات  آموزش و پرورش مناطق، از محل حوزه آزمون خود مطلع خواهند شد و با ارائه مدرک شناسایی معتبر و عکس دار در حوزه حضور پیدا کنند.
سعادتی تاکید کرد: میز پاسخگویی امتحانات نهایی در ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان آذربایجان شرقی مستقر شده و آماده‌ی همکاری با والدین و دانش‌آموزان است.
وی بیان کرد: به منظور کاهش استرس و اضطراب دانش‌آموزان و والدین آزمون‌های روزهای یکشنبه و دوشنبه ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت به خرداد ماه موکول شده است.
انتهای پیام/
دانش‌آموزان آذربایجان شرقی می‌توانند بدون کارت در امتحانات نهایی شرکت کنند خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار