جانشین فرماندهی انتظامی مراغه خبر داد:

کشف ۶۸ کیلوگرم تریاک و ۳۰ لیتر ناخالصی در مراغه

1403/02/25 - 10:18 - کد خبر: 113082 نسخه چاپی

نصر: جانشین فرماندهی انتظامی مراغه گفت: ۶۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۳۰ لیتر ناخالصی آن کشف شد و سه سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند.

به گزارش نصر، سرهنگ «مستجاب فتحی» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: این عملیات با پشتیبانی عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌شرقی اجرا شد و این سوداگران مرگ در یک عملیات هوشمندانه و با تحقیقات فنی و اطلاعاتی از افرادی که به صورت عمده در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت می‌کردند، دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: ماموران در ادامه با تعقیب و مراقبت و انجام یکسری اقدامات فنی پلیسی موفق به شناسایی عوامل اصلی تهیه و توریع مواد مخدر شدند و با هماهنگی قضائی و در بازرسی از منزل متهمان، مقدار ۶۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، یکصد گرم سوخته و ۳۰ لیتر مایع مشکوک به تریاک کشف و ضبط کردند.
به گفته وی این مایع مشکوک از سوی سوداگران مرگ برای افزایش وزن مواد مخدر به صورت ناخالص استفاده می‌شد و علاوه بر آن، دو عدد ترازو نیز از مخفیگاه متهمان کشف شد.
سرهنگ «فتحی» با تاکید بر تداوم و استمرار مبارزه همه‌جانبه و برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر، از عموم مردم خواست تا هرگونه خرید و فروش مواد مخدر را به پلیس ۱۱۰ گزارش داده و پیشنهادها، انتقادها و قدردانی‌های خود را نیز به شماره تلفن ۱۹۷ اطلاع دهند.
به گزارش ایرنا سوداگران مرگ به ادعای خودشان ناخالصی‌هایی چون کاکائو، جگر چرخ‌کرده گاو، جوشانده برگ کنف، چایی ارزان‌قیمت و گاهی قرص ترامادول به تریاک اضافه می‌کنند و برخی‌ها هم حنای هندی می‌زنند.
انتهای پیام/
کشف ۶۸ کیلوگرم تریاک و ۳۰ لیتر ناخالصی در مراغه خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار