خبر/

کودک بازیگوش، با «۲۰۶» زن جوان را زیر گرفت!

1403/02/24 - 11:13 - کد خبر: 113018 نسخه چاپی

نصر: کودکی خردسال بدون اجازه والدینش پشت فرمان خودروی سواری پژو ۲۰۶ نشست و پس از روشن کردن خودرو و به راه‌انداختن آن، زنی جوان را زیر گرفت.

به گزارش نصر، بازیگوشی کودکانه و سهل‌انگاری والدین باعث شد که یک کودک با نشستن پشت فرمان، زن همسایه را با خودرو زیر بگیرد.
روز شنبه، ساکنان یک ساختمان مسکونی، با سامانه «۱۲۵» آتش‌نشانی تماس گرفته و اعلام کردند زن جوان همسایه زیر چرخ‌های خودروی سواری گرفتار شده و امکان خارج شدن، ندارد.
بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۸۳ به همراه گروه امداد و نجات ۶ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه واقع در فلکه چهارم خزانه بخارایی، خیابان شهید صادقی اعزام شدند و مشخص شد که در پارکینگ ساختمان مسکونی پنج طبقه، کودکی خردسال بدون اجازه والدینش پشت فرمان خودروی سواری پژو ۲۰۶ نشسته و پس از روشن کردن خودرو و به راه‌انداختن آن، زنی جوان را زیر گرفته است.
به‌طوری که در زمان رسیدن نیرو‌های آتش‌نشانی، زن جوان در قسمت زیر چرخ جلو خودروی سواری گرفتار شده و قادر به خارج شدن نبود.
در ادامه آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات و ابزار مخصوص زن جوان را نجات و او را به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.
انتهای پیام/
کودک بازیگوش، با «۲۰۶» زن جوان را زیر گرفت! نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار