رئیس جمهور؛

دیگران تنها قیافه دموکراسی گرفته و حرف از رای مردم می‌زنند، اما جمهوری اسلامی به آن عمل می‌کند

1403/02/21 - 22:21 - کد خبر: 112837 نسخه چاپی

نصر: رئیس جمهور با بیان اینکه مجلس قوی در کنار دولت قوی می‌تواند ایران قوی را رقم زند، گفت: امیدوارم با رای مردم، مجلس قوی شکل گیرد؛ مجلس قوی می‌تواند قوانین مورد نیاز کشور را تصویب کرده و ریل گذاری قوی برای کشور داشته باشد.

به گزارش نصر، سیدابراهیم رییسی بعد از شرکت در دور دوم انتخابات مجلس با تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر گفت: از خداوند می‌خواهم در دهه کرامت که مزین به نام مبارک علی بن موسی الرضا (ع) و خواهرشان حضرت معصومه (س) است، برکات را بر این کشور و نظام مقدس و امت اسلامی نازل کند.
 وی گفت که از مجریان برگزاری انتخابات قدردانی می‌کنم که در حال برگزاری انتخاباتی امن، سالم، رقابتی و مشارکتی هستند، همان طور که رهبری فرمودند.
 رئیس جمهور تاکید کرد: این از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که نظام و شکل گیری تمامی نهاد‌ها در این کشور براساس رای و اراده مردم است؛ دیگران تنها قیافه دموکراسی گرفته و حرف از رای مردم می‌زنند، اما نظام جمهوری اسلامی ایران به آن عمل می‌کند. 
رئیسی اضافه کرد: ما دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات شرکت کردیم و انتخابات جریان دارد که از افتخارات نظام است؛ دلیل حقد و کینه دشمنان به نظام این است که نظام مبتنی بر رای و اراده مردم است. 
وی با ابراز امیدواری از اینکه با رای مردم، مجلس در زمان مقرر تشکیل شده و مجلس قوی شکل گیرد، گفت: مجلس قوی می‌تواند قوانین مورد نیاز کشور را تصویب کرده و ریل گذاری قوی برای کشور داشته باشد؛ مجلس قوی در کنار دولت قوی می‌تواند ایران قوی را رقم زند.
انتهای پیام/
دیگران تنها قیافه دموکراسی گرفته و حرف از رای مردم می‌زنند، اما جمهوری اسلامی به آن عمل می‌کند خبرگزاری عصرایران

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار