گیاهان مفید برای رشد و تقویت موهای نازک

1403/02/16 - 21:51 - کد خبر: 112569 نسخه چاپی

نصر: گیاهان مفید برای رشد ، ماساژ دادن کف سر با مخلوط دمنوش آن و شامپو با شوره سر مقابله می کند و باعث بهبود گردش خون می شود.

به گزارش نصر، ریزش روزی ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو در یک فرد سالم امری طبیعی است اما برخی بیش از این مقدار مو از دست می دهند و علت آن می تواند رعایت نکردن برنامه غذایی درست، مشکل تیروئید، بیماری یا حتی داروهای متعددی باشد که مصرف می کنند. در این موارد خوب است به متخصص مو یا تغذیه مراجعه کنید.
علاوه بر آن می توانید از چند گیاه نیز استفاده کنید نام برخی از این گیاهان در این مطلب سلامت ذکر شده که برای بهبود گردش خون و ضدعفونی کردن موثر است.

ژینکو:
مالیدن تنتوره این گیاه باعث بهبود گردش خون و تحریک رشد دوباره مو می شود.

مریم گلی:
گیاهان مفید برای رشد ، دمنوش مخلوط شده این گیاه با سرکه سیب علاوه بر تحریک جریان خون، کف سر را نیز ضدعفونی می کند.این مخلوط را پس از شستن مو استفاده کنید.

دم اسبی:
این گیاه سرشار از ماده ای به نام سیلیکاست که در تقویت مو موثر است و مانع ریزش و شکستن مو می شود. دمنوش آن را با شامپو ملایم مخلوط و استفاده کنید تا موهایی سالم داشته باشید.

رزماری:
گیاهان مفید برای رشد ، ماساژ دادن کف سر با مخلوط دمنوش آن و شامپو با شوره سر مقابله می کند و باعث بهبود گردش خون می شود.
انتهای پیام/
گیاهان مفید برای رشد و تقویت موهای نازک خبرگزاری عصرایران

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار