در کمتر دوازده ساعت؛

دستگیری هفت نفر اراذل و اوباش در منطقه رواسان تبریز

1403/02/15 - 19:55 - کد خبر: 112502 نسخه چاپی

نصر: معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری ۷نفراز اراذل و اوباش که در منطقه رواسان تبریز با اقدامات هنجارشکنانه به تعدادی از خودروهای شهروندان خسارت وارد کرده بودند خبر داد.

به گزارش نصر، سرهنگ شعفی در تشریح این خبر اعلام کرد: در پی کسب خبری مبنی براینکه تعداد اراذل و اوباش در منطقه رواسان با استفاده از قمه و قداره و اقدامات هنجارشکنانه باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده و به تعدادی از خودروهای  شهروندان خسارت وارد کرده‌اند، بلافاصله شناسایی و دستگیری این افراد در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.
وی افزود :ماموران پلیس امنیت عمومی استان با اشراف اطلاعاتی و در عملیات غافلگیرانه در کمتر از ۱۲ ساعت تعداد ۷نفر از این افراد را دستگیر و شناسایی و دستگیری سایر همدستان این متهمان را در دستور کار قرار دادند.
سرهنگی شعفی در پایان با تاکید براینکه آرامش و امنیت مردم خط قرمز پلیس است و افرادی که بخواهند با هیبت پوشالی امنیت عمومی مردم را به مخاطره بیاندازند با برخورد شدید پلیس مواجه خواهند شد،از شهروندانی که توسط این افراد موجب خسارت شده اند  خواست تا در صورت شکایت و مطالبه خسارت از افراد دستگیر شده به پلیس امنیت عمومی استان مراجعه کنند.
انتهای پیام/
دستگیری هفت نفر اراذل و اوباش در منطقه رواسان تبریز

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار