استاندار زنجان:

برخی بی تدبیری‌ها موجب استمرار مشکلات کارگران می‌شود

1403/02/13 - 22:12 - کد خبر: 112455 نسخه چاپی

نصر: استاندار زنجان گفت: متاسفانه برخی مشکلاتی که به‌راحتی می‌تواند حل شود به دلیل بی تدبیری سبب ادامه دار بودن مشکل کارگران می‌شود.

به گزارش نصر،‌ محسن افشارچی روز پنجشنبه در جشن روز کارگر در شرکت ایران ترانسفو زنجان افزود: درد کارگران را درد خود می‌دانیم و به‌خاطر همین موضوع دستورات ویژه‌ای را برای پیگیری تایید طبقه‌بندی مشاغل صادر کردم.
وی با بیان اینکه این کارگران هستند که چرخ تولید را می‌چرخانند و در حقیقت کارگران افسران جنگ اقتصادی هستند، اظهار کرد: موضوعاتی همانند سخت و زیان آور بودن باید به صورت ویژه در دستور کار دستگاه‌های ذیربط قرار گیرد.
استاندار زنجان خاطرنشان کرد: با مشکلات کارگران آشنا هستم و در یک هفته اخیر هم در دیدار با کارگران با مشکلات آن‌ها بیشتر آشنا شدم و متاسفانه برخی مشکلاتی که به‌راحتی می‌تواند حل شود به خاطر عدم تدبیر ادامه دار می‌شود.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی نیز در این برنامه ضمن قدردانی از زحمات کارگران در راستای تحقق جهش تولید در کشور گفت: برخی واحدهای تولیدی استان زنجان نیازمند نوسازی هستند تا بهره‌وری آن رشد پیدا کند.
مصطفی طاهری با تاکید بر اینکه باید به سمت افزایش صادرات حرکت کنیم، افزود: در همین کشورهای منطقه مشتریان خوبی برای محصولات واحدهای تولیدی استان زنجان وجود دارد که باید از این فرصت‌ها استفاده کرد.
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس با اشاره به اینکه ارزآوری باید اولویت نخست واحدهای تولیدی بزرگ استان و کشور باشد، گفت: با ارزآوری است که وضعیت اقتصاد کشور ارتقا پیدا می‌کند و این ظرفیت را واحدهای تولیدی بزرگ استان زنجان از جمله ایران ترانسفو دارد.
مهدی صادقی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو هم در این مراسم با بان اینکه موفقیت این مجموعه تولیدی مرهمون تلاش کارگران است، گفت: ترانسفویی که امروزه در عرصه بین‌المللی حرف برای گفتن دارد و در تمامی مناقصه‌های بین‌المللی با دیگر شرکت‌های بزرگ دنیا رقابت می‌کند، به خاطر تلاش‌های کارگران بوده است.
وی با تأکید بر اینکه تمام تلاش ما این است که در راستای منویات مقام معظم رهبری برای تحقق شعار سال حرکت کنیم، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده افزایش صادرات در سال جاری در دستور کار ما قرار دارد.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو گریزی به افزایش بهره‌وری اشاره کرد و گفت: : این موضوع هم در دستور کار ما قرار دارد و با افزایش بهره‌وری قطعاً رشد خوبی خواهیم داشت.
به گزارش ایرنا، گروه صنعتی ایران ترانسفو با حدود پنج هزار نفر نیروی انسانی و ۴۰ هزار مگاولت‌آمپر ظرفیت تولید در سال، حدود ۸۵ درصد نیاز صنعت برق و سایر صنایع کشور به انواع ترانسفورماتورهای توزیع، فوق توزیع و قدرت و نیز انواع راکتور و پست برق را تامین می‌کند.
انتهای پیام/
برخی بی تدبیری‌ها موجب استمرار مشکلات کارگران می‌شود خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار