مدیر عامل خودروسازی اسنا در مصاحبه با نصر:

تحویل اتوبوس‌های ساخت تبریز به تهران / سنگ‌اندازی در ارایه خدمت به تبریزی‌ها

1403/02/13 - 09:38 - کد خبر: 112417 نسخه چاپی

نصر: مدیر عامل خودروسازی اسنا از تحویل پارت چهارم اتوبوس های ساخت تبریز به شرکت اتوبوسرانی تهران خبر داد.

به گزارش نصر، جلیل هاشمی در مصاحبه با خبرنگار نصر افزود: پارت چهارم به تعداد ۲۲ دستگاه اتوبوس از قرارداد ۵۰۰ دستگاه تحویل شهرداری تهران شد. 
وی با بیان اینکه ۹۵ دستگاه تاکنون تحویل شده است ؛ اذعان داشت: البته پارت های بعدی هم طی هفته ها و ماههای آینده طبق قرارداد تحویل خواهد شد . 
هاشمی در خصوص همکاری با شهرداری تبریز و ارایه خدمات به شهروندان تبریزی با اتوبوس‌های ساخت تبریز اظهار داشت: شورای شهر تبریز و شخص شهردار تبریز پیگیر عقد قراردادهای جدید و تامین اتوبوس هستند و ما هم به عنوان یک تولید کننده تبریزی دوست داریم به همشهری های خودمان خدمت کنیم ولی بعضی وقتها کار در تبریز به سختی انجام می‌شود .


وی ادامه داد: شرکت خودروسازی اسنا متعلق به تبریز و آذربایجان است و مدیران و پرسنل زحمتکش علاقه دارند دسترنج زحمات و تلاشهای خودشان را در تبریز و سایر شهرهای آذربایجان مشاهده کنند ولی این کار به تصمیم و اراده مدیران شهری و استانی بستگی دارد و بعضا عده ای دوست دارند با کارخانجات خارج از استان قرارداد ببندند .
انتهای پیام/
تحویل اتوبوس‌های ساخت تبریز به تهران / سنگ‌اندازی در ارایه خدمت به تبریزی‌ها نصر

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   محمد   3 هفته پیش  

آقای هاشمی از افتخارات صنعت کشور است و باید ارزش این افراد کاردان حفظ شود . در جلفا نیز برنامه های خوبی دارد که انشالله در این سال شاهد ان خواهیم بود .
پژوهشیار