در دیدار مدیر کل استاندارد و رئیس دانشگاه تبریز تاکید شد:

همکاری گسترده دانشگاه تبریز و اداره کل استاندارد

1403/02/09 - 12:28 - کد خبر: 112188 نسخه چاپی

نصر: مدیر کل استاندارد آذربایجان شرقی از آمادگی دانشگاه تبریز برای اخذ گواهینامه ۱۷۰۲۵ برای آزمایشگاه‌های همکار این دانشگاه خبر داد.             

به گزارش نصر، مصطفی صحرایی مدیر کل استاندارد استان طی سخنانی در مراسم امضای تفاهم نامه فی مابین اداره کل استاندارد استان و دانشگاه تبریز گفت: همکاری اداره کل استاندارد استان برای انجام آزمون‌های مختلف در آزمایشگاه‌های دانشگاه تبریزو کمک به اخذ گواهی ۱۷۰۲۵ از مرکز ملی تعیین صلاحیت ایران از اهداف این اداره کل است.
وی گفت :رسالت اداره کل استاندارد استان همکاری لازم و همه جانبه برای اخذ این گواهی در دامنه‌های مختلف با دانشگاه تبریز است.
صحرایی همچنین افزود : یکی از بندهای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه تبریز برای آموزش مدیران کنترل کیفی به مدت ۳۲ ساعت درطول سال است که با توجه به پتانسیل بالای دانشگاه تبریز چشم انداز مثبتی در این زمینه خواهیم داشت.
همچنین وی همکاری و مشارکت اساتید دانشگاه تبریز در تدوین استانداردهای بین المللی و ملی را خواستار شد و گفت این فرصت بهترین زمان مشارکت اساتید در تدوین استانداردهای ملی و بین المللی وشرکت در جلسه های کمیته فنی با توجه به توان بالای علمی آنهاست.
نصرالله زاده رئیس دانشگاه تبریز هم گفت : اختصاص اتاق استانداردسازی در دانشگاه تبریز و استقرار کارشناس استاندارد در این اتاق برای پیشبرد اهداف بندهای تفاهم نامه هم جز برنامه مشترک اداره کل استاندارد استان و دانشگاه تبریز است. وی خواستار همکاری‌های بیشتر در زمینه امور پژوهشی و راه‌اندازی سایر آزمایشگاه‌های همکار شد.
انتهای پیام/
همکاری گسترده دانشگاه تبریز و اداره کل استاندارد

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار