سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی خبر داد؛

بدحالی چند تن از هواداران تراکتور

1403/02/08 - 09:12 - کد خبر: 112103 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی اورژانس آذربایجان‌شرقی در رابطه با بدحالی چند تن از هواداران تراکتور در دیدار با ذوب آهن توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش نصر، شب گذشته تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی جام‌حذفی از سد ذوب‌آهن گذشت و به جمع هشت تیم پایانی راه پیدا کرد. در خلال بازی چند تن از تماشاگران تراکتور از شدت ناراحتی بدحال شدند که در این میان یکی از آنان به علت وخامت حالش توسط آمبولانس به بیمارستان انتقال پیدا کرد.
وحید شادی‌نیا، در گفت‌وگویی در رابطه با این موضوع اظهار کرد: مطابق گزارش‌های دریافتی به غیر از یک تماشاگر که به دلیل شرایط بد جسمانی‌اش به بیمارستان شهید مدنی تبریز منتقل شده، بقیه تماشاگران بدحال این مسابقه به صورت سرپایی در ورزشگاه درمان شدند. مرد 47 ساله بدلیل عارضه قلبی ومرد 35ساله بدلیل هیجانات  تحت مراقبتهای درمانی اورژانس قرار گرفته و به بیمارستانهای ارتش و شهید مدنی  منتقل شدند. هوادار انتقال داده شده به بیمارستان هم تحت معالجه بوده و جای نگرانی وجود ندارد.
او ادامه داد: همچنین «گریگول» بازیکن ذوب آهن از ناحیه سر دچار مصدومیت شده بود که شب گذشته در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز بستری شد و در حال حاضر مرخص شده است.
انتهای پیام/
بدحالی چند تن از هواداران تراکتور خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار