معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز خبر داد:

پیش‌بینی توزیع ۵۰۰ هزار تن آسفالت اساسی و لکه‌گیری در تبریز

1403/02/06 - 14:35 - کد خبر: 112053 نسخه چاپی

نصر: معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: بر اساس پیش‌بینی انجام شده، امسال ۵۰۰ هزار تن آسفالت اساسی و لکه‌گیری در معابر اصلی و محلات این شهر انجام می‌شود.

به گزارش نصر، «سامان احمدزاده» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه امسال برای اجرای آسفالت و لکه گیری ۱۲ هزار میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است، اظهار کرد: از این میزان ۶ هزار میلیارد ریال در قالب آسفالت اساسی معابر اصلی و ۶ هزار میلیارد ریال نیز برای لکه گیری اساسی در قالب خدمات محله ای هزینه می شود.
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز با بیان اینکه این طرح بر اساس اولویت‌بندی کمیته فنی شهرداری اجرا می شود، گفت: در سال گذشته نیز ۳۲۲ هزار تن آسفالت با اعتبار پنج هزار میلیارد ریال در معابر اصلی و محلات این شهر اجرا شد.
احمدزاده، ادامه داد: بر اساس افکارسنجی انجام شده، شهروندان تبریزی رضایتمندی بیشتری از عملکرد شهرداری تبریز در حوزه آسفالت در سال گذشته نسبت به سال‌های قبل داشتند و یکی از مطالبه‌های آنان در سال ۱۴۰۳، آسفالت معابر و محلات است.
وی یادآور شد: معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در راستای ارتقای کیفیت و طول عمر آسفالت معابر، نظارت مستمری در مراحل مختلف تولید، انتقال و توزیع آسفالت دارد.
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: معابر اصلی شهر و محلاتی که نیاز به آسفالت‌ریزی و یا لکه‌گیری دارند، توسط مناطق دهگانه و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز احصا شده و بر اساس اولویت و نیاز مناطق آسفالت‌ریزی می‌شود.
احمدزاده، افزود: در فروردین ماه سال جاری با وجود شرایط جوی نامساعد، ۱۴ هزار تن آسفالت اساسی و لکه‌گیری در سطح شهر انجام شده است که این میزان از اردیبهشت تا پایان سال به صورت جهشی هر ماه اجرا می شود.

آسفالت‌ریزی هشت هزار و ۴۸۶ تنی در ۶۱ محله و معبر شهری تبریز
شهرداری تبریز از ۲۸ فروردین تا سوم اردیبهشت امسال با توزیع هشت هزار و ۴۸۶ تن آسفالت اساسی و لکه‌گیری در محله و معبر شهری گامی دیگر جهت ساماندهی معابر و تسهیل تردد برداشته است.
شهرداری تبریز همگام با اجرای پروژه های متعدد عمرانی در سال جاری، اهتمام ویژه ای نیز در ارائه خدمات محله‌ای دارد.
یعقوب هوشیار شهردار تبریز برای احصای دقیق مسائل شهری و برطرف کردن آنها از سال گذشته طرح ناحیه بندی را در مناطق مختلق شهر آغاز کرده است به طوری که استقرار نواحی در مناطق دهگانه تبریز سهم بسزایی در نیازسنجی خدمات و بهسازی آسفالت معابر ایفا کرده است.
نتایج نظرسنجی واحد پژوهش و افکارسنجی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز نشان می دهد، ۵۲درصد از شهروندان تبریزی خواستار اولویت‌دهی اساسی به پروژه آسفالت‌ریزی معابر در بودجه سال ۱۴۰۳ بودند.
شهرداری تبریز برای بهسازی معابر و ترمیم آسفالت از ابتدای سال تا امروز ۱۴هزار و ۴۸۸تن آسفالت ریزی در سطح شهر تبریز انجام داده است.
انتهای پیام/
پیش‌بینی توزیع ۵۰۰ هزار تن آسفالت اساسی و لکه‌گیری در تبریز خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 1 نظر

پاسخ   مهرداد نوروند   ماه پیش  

والاه محله ما الان بیشتر از ۶ ماهه که وضعش خرابه و با ۱۳۷ هم تماس گرفتیم به شهرداری هم رفتیم کسی پاسخگو نیست آدرس هم باغمیشه شیت ۷ نارمک ۴
پژوهشیار