بیگی: مقابل گردن‌کشان و بدخواهان ملت ایران خواهم ایستاد

1403/02/05 - 12:01 - کد خبر: 111975 نسخه چاپی

نصر: احمد علیرضابیگی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود تاکید کرد: تمام سختی‌ها و ناملایمات به ملت رشید ایران پذیرا هستم و هیچگاه طمع پست و مقام نداشتم و تا اصلاح امور کشور بر اساس اراده مردم، لطف خداوند منان و عنایت حضرت ولی‌عصر ارواحنافداه، در مقابل گردن‌کشان و بدخواهان ملت ایران خواهم ایستاد.

به گزارش نصر، بیگی، نماینده تبریز گفت: هنگامی که ۲۲۰ نماینده مجلس در بیانیه‌ای خواستار حضور یک نامزد خاص در انتخابات ریاست‌جمهوری گذشته شدند، به روشنی مشخص بود که شأن نظارتی مجلس زیرسوال خواهد رفت.
ترویج فساد در بخش‌های مختلف کشور، تاثیر بسزایی در ناامید کردن مردم داشته است و مردم بصورت مستمر اخبار چپاول بیت‌المال و بی‌کفایتی ها در قبال برخورد با عاملان این چپاول ها را می‌شنوند.
هنوز عاملان فساد موسوم به چای دبش تسلیم دستگاه قضایی نشده‌اند و اگر هم شده‌اند شاید ما بی اطلاع هستیم!
عقل اقتضا می‌کند در شرایطی که در رویارویی مستقیم با دشمن هستیم، از همه ظرفیت‌ها برای انسجام ملی استفاده کرده و از اجرای سیاست‌های تنش‌زا اجتناب کنیم. اما در شرایطی که کشور درگیر بحران‌هایی مانند کاهش سرمایه اجتماعی و مشکلات اقتصادی و معیشتی است، سیاست‌های تنش‌زا به جامعه تحمیل می‌شود.

 

در طی دو دوره نمایندگی مردم، از هیچ کوششی در وکالت ملت ایران دریغ نکردم و آخرین مورد آن موضوع سوءاستفاده خودروهای شاسی بلند در مجلس بود که متأسفانه علی رغم تصریح قانونی، مدیریت مجلس مطابق خواست مردم عمل نکرد و امروز بنده به عنوان نماینده ملت ایران منتظر تعیین تکلیف حکم یک سال حبس خود پس از ۱۱ ماه هستم.
تکرار می‌کنم که به عنوان نماینده ملت ایران در مجلس شورای اسلامی تنها به دلیل اظهار نظر در مورد حوادث تلخ ۱۴۰۱ رد صلاحیت شدم و شورای نگهبان به همین دلیل بنده را ملتزم به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ندانست!
انتهای پیام/
بیگی: مقابل گردن‌کشان و بدخواهان ملت ایران خواهم ایستاد نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار