رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی تاکید کرد:

حرکت در چارچوب قانون و رعایت مقررات ملی ساختمان

1403/02/04 - 13:40 - کد خبر: 111920 نسخه چاپی

نصر: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بر حرکت درچارچوب قانون و رعایت مقررات ملی ساختمان در انجام خدمات مهندسی تاکید کرد.

به گزارش نصر، علیرضا معتمدنیا در جلسه با روسای دفاتر این سازمان در شهرستانها با تاکید بر اینکه روسای دفاتر سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در خصوص مسائل این سازمان تاثیرگذارتر و حساس تر باشند، اظهار داشت: رسیدگی به مسائل و مشکلات شهرستانها یکی از دغدغه های اساسی اعضای هیئت مدیره این سازمان می باشد که در این راستا روسای دفاتر بایستی این موارد را احصا نموده و جهت حل و فصل به هیئت مدیره اعلام نمایند. 
وی افزود: روی هم رفته باید عملکردها بگونه ای باشد که در تمامی موارد، اجرای قانون به عنوان یک اصل مد نظر قرار بگیرد و از هرگونه تخلفات احتمالی مخصوصان در حوزه مجریان که جزو تاکیدات اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی نیز هست جلوگیری شود. 
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در مورد مسائل و مشکلات مطرح شده در خصوص نرم افزارهای سینا و تندیس نیز گفت: در این زمینه جلسات متعددی برگزار شده و تمامی ابعاد موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفته است که هیئت مدیره سازمان مصمم است تا نواقص و ایرادات این حوزه به طور کامل در اسرع وقت برطرف شود. 


 
معتمدنیا در این جلسه همچنین از پیگیری امورات و دغدغه های مهندسان عضو این سازمان خبر داد و افزود: موضوع عدم افزایش تعرفه خدمات مهندسی، بیمه و مسکن مهندسان، مسائل معیشتی و رفاهی، راه اندازی مرکز درمانی مهندسان و ... جزو مواردی هستند که با جدیت تمام پیگیر به نتیجه رساندن آنها هستیم که در راستای تحقق این موضوعات در جلسه اخیر با استاندار محترم آذربایجان شرقی حمایت ایشان را نیز برای حل این موارد جلب نمودیم. 
در ادامه این جلسه  علی ابراهیم زاده،  احمد طالب نژاد و  محمدعلی توکلی نواب رئیس و دبیر هیئت ریسه سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی نیز به بیان سخنانی در خصوص مسائل دفاتر این سازمان در شهرستانها پرداختند. 
این گزارش می افزاید؛ در این جلسه همچنین  محمدرضا دیوباد مدیر امور شهرستان های این سازمان به بیان گزارش عملکرد در خصوص فعالیتهای این امور پرداخت و سپس هریک از روسای دفاتر این سازمان در شهرستانها به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. 
گفتنی است در این جلسه از تلاش های  آرمین احمدیه اخوان در امور شهرستانها با اهدای هدایایی تقدیر شد.
انتهای پیام/
حرکت در چارچوب قانون و رعایت مقررات ملی ساختمان نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار