خبر/

فرمانده کل ارتش سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت

1403/02/01 - 11:57 - کد خبر: 111705 نسخه چاپی

نصر: امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیامی، سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به سردار سرلشکر حسین سلامی تبریک گفت.

به گزارش نصر، متن پیام به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
سلام علیکم
 سپاه پاسداران، پدیده‍ای منحصر به فرد و مولودِ مبارک ِ انقلابی بر خاسته از روح عزت طلبی، آزادگی و ستم ناپذیری مردم بصیر و دین مدار ایران سربلند اسلامی است.
این شجره طیبه در سایه رهنمودهای امامین انقلاب، ثمرات ارزشمند و غرور آفرینی در تقویت اقتدار ملی و بنیه دفاعی اسلام داشته است.
ارتقای روزافزون آمادگی در مقابله با دشمنان، به‍ویژه تنبیه رژیم سفاک و متجاوز صهیونیستی، پیشرفت‍های چشم‍گیر در خودباوری و خود اتکایی و روح خدمت‍رسانی به مردم شریف ایران، موید حرکتی پرشتاب در تأمین منافع راهبردی  و تحقق آرمان‍های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
خدای متعال را شاکریم که امروز با دوراندیشی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران،  این نهاد انقلابی، همراه و همدل و متحد با ارتش سرافراز، سدی محکم در برابر دشمنان و نقطه امید مردم شریف ایران و امت اسلامی هستند.
با تبریک دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه مقتدر و مردمی پاسداران انقلاب اسلامی به حضرتعالی و خانواده بزرگ آن جنود الهی، از خدای بزرگ علو درجات شهیدان راه عزت و اقتدار جنگ تحمیلی، دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام و جبهه مقاومت و توفیق روزافزون رزمندگان مخلص آن نهاد فداکار را تحت رهبری حکیمانه زعیم عالیقدر و فرمانده عزت آفرین کل قوا امام خامنه‍ای عزیز، خواستارم.
سرلشکر سید عبد الرحیم موسوی
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
انتهای پیام/
فرمانده کل ارتش سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت ایلنا - خبرگزاری کار ایران

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار