خبر/

برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان تبریز

1403/01/30 - 09:42 - کد خبر: 111613 نسخه چاپی

نصر: نخستین جلسه شورای اداری شهرستان تبریز در سال ۱۴۰۳ در شهرک صنعتی سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

به گزارش نصر، فرماندار شهرستان تبریز در اولین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال جدید ضمن قدردانی از سبزقامتان سپاه پاسداران به دلیل حمله موفقیت آمیز جمهوری اسلامی ایران به رژیم کودک‌کش صهیونیستی اظهار کرد: امروز مقام معظم رهبری در عرصه‌های بین المللی و داخلی عزت را به مردم تزریق کردند و با دستورات خود سبب خلق حماسه در جهان شدند.
فاتح با اشاره به شعار سال مبنی بر سال جهش تولید با مشارکت مردم گفت: برخی موارد از جمله تامین زیرساخت‌های اساسی تولید، تامین منابع مالی، قیمت گذاری، فعال سازی واحدهای بازاریابی و فروش و ترویج کالای ایرانی باید مدنظر تمامی دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.
وی به تشکیل کار گروه اجتماعی در شهرستان تبریز اشاره کرد و گفت:موضوع جوانی جمعیت یکی از اقدامات این کارگروه است که به کارمندان دارای سه فرزند به تعداد ۴۵۰ نفر پاداش سفر کربلا با یکصد دینار اعطا می‌شود.
فرماندار شهرستان تبریز در ادامه به سایر برنامه‌های شهرستان اشاره کرد و گفت: توجه به سند سالمندان، جشنواره بهبود کیفیت نان، همایش بهشت ماندگار، نهضت ویژه قیر رایگان، استفاده از ظرفیت‌های مولدسازی و طرح نور نیروی انتظامی از جمله مهمترین برنامه‌های این شهرستان در ماه آتی است.
فاتح همچنین به برگزاری رویداد ورزشی نوروزگاه در ۱۱ رشته برای زنان ورزشکار به میزبانی تبریز اشاره کرد و گفت: این رویداد با شرکت ورزشکاران ۱۲ کشور جهان و با حضور ۹۰۰ مهمان خارجی و با حضور همسران روسای جمهور به میزبانی تبریز در خردادماه امسال برگزار می‌شود.
فرماندار شهرستان تبریز در جلسه شورای اداری از عوامل برنامه تریبون آزاد صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی به ویژه تهیه کنننده و کارگردان این برنامه فاخر و برتر تجلیل کرد.
انتهای پیام/
برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان تبریز نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار