امام جمعه و استاندار زنجان:

هیمنه پوشالی اسرائیل با سیلی مقتدرانه ایران فرو ریخت

1403/01/28 - 12:17 - کد خبر: 111505 نسخه چاپی

نصر: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان تاکید کردند: پاسخ و سیلی مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی، نقطه عطفی فراموش نشدنی در تاریخ امت اسلامی بود و هیمنه پوشالی این رژیم جعلی و دست نشانده را فرو ریخت.

به گزارش نصر، حجت الاسلام علی خاتمی و محسن افشارچی روز سه شنبه با انتشار بیانیه ای افزودند: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با گذشت بیش از ۱۰ روز از سکوت و اهمال سازمان‌های بین‌المللی به ویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای محکومیت تجاوز و جنایتگری رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق به عنوان بخشی از خاک کشورمان و به شهادت رساندن هفت تن از مستشاران قانونی کشور و عدم مجازات رژیم جنایتکار ذیل بند هفتم منشور سازمان ملل؛ به دستور مقام معظم رهبری فرمانده کل قوا وارد میدان عمل شد و در پاسخ به این جنایت‌ها و تحقق هشدارهای پیشین و تامین مطالبه به حق ایران به منظور تنبیه متجاوز با استفاده از توانمندی‌های راهبردی اطلاعاتی، موشکی و پهپادی خود به اهداف نظامی مهم ارتش تروریستی صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی حمله کرد و آنها را با موفقیت مورد اصابت قرار داد و منهدم کرد.
ایشان تصریح کردند: این پاسخ، حق طبیعی ایران اسلامی در دفاع از خود، حاکمیت ملی و سرزمینی براساس قوانین بین المللی بود چرا که جامعه جهانی از مجازات رژیم صهیونیستی در شورای امنیت سازمان ملل متحد ناتوان است.
حجت الاسلام خاتمی و افشارچی افزودند: ملت های منطقه سالها منتظر یک اقدام مقتدرانه و تنبیهی علیه این رژیم بودند و جمهوری اسلامی ایران با این پاسخ قاطع و دشمن شکن ثابت کرد که مانند همیشه به وعده خود عمل می کند و مانند رژیم های ترسو و خائن منطقه نیست.
ایشان خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی ایران از ابتدا موضع خود را در برابر ظلم و طاغوت مشخص و آن را با افتخار بیان کرده است و امیدواریم به زودی زود شاهد آزادی قدس شریف از چنگال رژیم جنایتکار و کودک کش اسرائیل باشیم.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز یکشنبه - ۲۶ فروردین ماه - با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.
در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد. در جریان این پاسخ تنبیهی و متقابل بیش از ۲۸۰ موشک و پهپاد با مدیریت جنگ الکترونیک به مراکز نظامی رژیم صهیونیستی شلیک شد که اکثر آن ها به هدف اصابت کرده است.
ایران پس از این پاسخ تنبیهی به آمریکا و رژیم صهیونیستی هشدار داده است که اگر دست از پا خطا کنند ، سیلی بعدی محکم‌تر خواهد بود.
انتهای پیام/
هیمنه پوشالی اسرائیل با سیلی مقتدرانه ایران فرو ریخت خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار