خبر/

قدردانی پلیس از بانوان مومن و متدین آذربایجان شرقی

1403/01/28 - 08:19 - کد خبر: 111480 نسخه چاپی

نصر: فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای از مردم به ویژه بانوان معتقد و قانونمدار استان برای همکاری و همراهی در اجرای طرح نور قدردانی کرد.

به گزارش نصر، مرکز آذربایجان شرقی؛ در اطلاعیه فرماندهی انتظامی استان در خصوص طرح نور (عفاف و حجاب) آمده است: با اجرای طرح نور از روز شنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳، خوشبختانه شاهد همکاری وصف ناپذیر مردم عزیز به ویژه بانوان فهیم و قانون مدار استان مان با پلیس هستیم.
قاطبه زنان و دختران استان، ارزش وجودی خود را می دانند و به رعایت قوانین عرصه عفاف و حجاب تمکین دارند که این حاکی از فهم و شعور نهفته در زنان این مرز و بوم است.
همه تلاش پلیس بر این است که بانوان استان در امنیت و آرامش لازم در جامعه فعالیت‌های خود را انجام دهند و در سایه همین همکاری و همراهی هاست که فضایی سالم با حفظ حریم افراد در جامعه شکل می‌گیرد و هر روز بر پویایی و پیشرفت آن افزوده می‌شود.
فرماندهی انتظامی استان به تمام مادران، خواهران و دختران محترمی که با برادران خود در نیروی انتظامی استان همگام و همسو بوده و با روشنفکری آگاهانه به قوانین جامعه ایران اسلامی تمکین دارند، قدردانی و تشکر خالصانه خود را ابراز می‌کند.
انتهای پیام/
قدردانی پلیس از بانوان مومن و متدین آذربایجان شرقی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار