خبر/

رسانه صهیونیستی: ایرانی‌ها به‌خوبی فهمیدند چه مناطقی را باید هدف قرار دهند

1403/01/27 - 12:16 - کد خبر: 111448 نسخه چاپی

نصر: یک رسانه‌ صهیونیستی با اشاره به پاسخ موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی ایران به حمله اخیر رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق گفت که ایرانی‌ها به خوبی فهمیدند چه مناطقی را باید هدف قرار دهند.

به گزارش نصر، شبکه ۱۲ صهیونیستی در گزارشی درخصوص پاسخ تنبیهی موشکی و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی در ۱۴ آوریل (شنبه شب) و منطقه مهم «دیمونا» که تاسیسات هسته ای این رژیم در آنجا قرار دارد، گفت: شب حمله ایران، آژیرهای خطر در «دیمونا» ۱۲ بار به صدا درآمدند.
این شبکه افزود: ایرانی‌ها به خوبی فهمیده‌اند که کدام مناطق را باید هدف قرار دهند.
پیش از این رسانه های صهیونیستی گفتند که پاسخ ایران در شب ۱۴ آوریل ۲۰۲۴ [به حمله موشکی رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه]، متمرکزترین و هماهنگ ترین حمله با استفاده از مهمات دقیق (موشک های هدایت شونده) در تاریخ امنیت جهانی بود.
این رسانه های صهیونیستی اشاره کردند که پهپادها از مکان های زیادی و از فاصله ۱۰۰۰تا ۱۵۰۰ کیلومتری پرتاب شدند.
در این پیوند، یک مقام رژیم اسرائیل به روزنامه انگلیسی «فایننشال تایمز» گفت: پهپادهای ایرانی پرتاب شده، برای تست واکنش اسرائیل و ردیابی مکان‌ها و مسیرهای تجهیزات دفاعی آنها طراحی شده بود.
وی ادامه داد: با نزدیک شدن موشک‌های ایران، هواپیمای مخصوص بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر مجبور شد تا برای یافتن مکانی امن، از پایگاه هوایی «نواتیم» به پرواز در آمد.
پایگاه هوایی نواتیم از جمله اهداف حملات موشکی و پهپهادی ایران در شب ۱۴ آوریل بود.
به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران شنبه شب با صدور بیانیه ای اعلام کرد: با گذشت بیش از ۱۰ روز از سکوت و اهمال سازمان‌های بین‌المللی به ویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای محکومیت تجاوز و جنایت گری رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق به عنوان بخشی از خاک کشورمان و به شهادت رساندن ۷ تن از مستشاران قانونی کشور و عدم مجازات رژیم جنایتکار ذیل بند هفتم منشور سازمان ملل؛ جان برکفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به این جنایت‌ها و تحقق هشدارهای پیشین و تامین مطالبه ی به حق ایران و به منظور تنبیه متجاوز، با استفاده از توانمندی‌های راهبردی اطلاعاتی، موشکی و پهپادی خود به اهداف نظامی مهم ارتش تروریستی صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی حمله و آنها را با موفقیت مورد اصابت قرار داد و منهدم کرد.
انتهای پیام/
رسانه صهیونیستی: ایرانی‌ها به‌خوبی فهمیدند چه مناطقی را باید هدف قرار دهند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار