سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان:

همه فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد آذربایجان شرقی استخدام می‌شوند

1403/01/26 - 15:51 - کد خبر: 111396 نسخه چاپی

نصر: سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی اعلام کرد: ظرفیت پیش بینی شده در دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازانِ ۷۰درصد و بالاتر، زمینۀ اشتغال همه فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر استان را پوشش می‌دهد.

به گزارش نصر، علی اکبر سلمانی در دومین جلسۀ کمیتۀ اطلاع رسانی دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: نزدیک به ۶۰۰ نفر از فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰درصد و بالاتر در سطح استان فاقد شغل بوده و متقاضی اشتغال هستند که تمامی آنان پس از پذیرفته شدن در دومین آزمون استخدامی، به استخدام دولت درخواهند آمد.
 وی با بیان اینکه آزمونِ مورد اشاره فرصت بی نظیری برای استخدام همۀ فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰درصد و بالاتر آذربایجان شرقی است، تاکید کرد: اطلاع رسانی و راهنمایی ثبت نام آزمون باید در اسرع وقت، به هر طریق ممکن و با استفاده از همۀ ظرفیت های موجود، به طور گروهی مانند ارسال پیامک و درج اطلاعیه و یا به صورت انفرادی مانند تماس تلفنی و دیدار چهره به چهره به شخص مشمول انجام گیرد.
سلمانی، از همۀ مشمولان آزمون مزبور خواست حتماً ثبت نام کنند و گفت: دستگاه های اجرایی که در دفترچۀ راهنمای آزمون، شغل محل های خود را ارائه کرده اند، ظرفیتی معادلِ دو برابر آمار فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰درصد و بالاترِ فاقد شغل استان را پیش بینی کرده اند و بر این اساس با قاطعیت می توان گفت برای همۀ مشمولان، حتی برای افرادی که دیپلمه هستند نیز شرایط استخدامی فراهم شده است و این افراد می توانند پس از انجام آزمون و مراحل عمومی، به استخدام دولت درآیند.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی یادآوری کرد: مجری برگزاری دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰درصد و بالاتر، مرکز آزمون جهاددانشگاهی بوده و متقاضیان می توانند تا آخر فروردین ۱۴۰۳ با مراجعه به نشانی WWW.HRTC.IR  نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
 در این جلسه رحمان اصلی زاده، معاون تعاون و امور اجتماعی و احمد ابراهیمی، رئیس اداره اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در سخنان جداگانه ای بخشنامۀ ابلاغیِ اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد مرکز در خصوص همین آزمون را تبیین کردند.
انتهای پیام/
همه فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد آذربایجان شرقی استخدام می‌شوند خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار