رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اعلام کرد:

رشد اقتصادی مهم‌ترین هدف مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی

1403/01/25 - 15:57 - کد خبر: 111329 نسخه چاپی

نصر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، برنامه‌ محوری، رشد اقتصادی و ارتقاء بهره‌وری را مهم‌ترین اهداف استان در سال ۱۴۰۳ عنوان کرد.

به گزارش نصر، حیدر فتح‌زاده پیش از ظهر امروز در دیداری صمیمی با همکاران سازمان به مناسبت عید فطر اظهار کرد: از روز انتصابم در سمت سرپرست سازمان تمام سعی‌مان این بود که محیطی آرام و بدون استرس را برای همکاران جهت پیشبرد اهداف سازمان بوجود آوریم.
وی افزود: با رایزنی‌هایی که با استاندار محترم داشتیم مقرر شد برنامه راهبردی و عملیاتی توسعه آذربایجان شرقی را تدوین و اهداف استان را بر اساس این برنامه پیش بریم که تعداد ۲۰ نفر از همکاران سازمان به طور مستقیم در تهیه و تنظیم این برنامه نقش داشتند تا در حداقل زمان ممکن این گزارش را به پیوست برنامه‌های آمایش سرزمین تهیه کنیم.
فتح‌زاده تشریح کرد: برنامه‌ای در ارتباط با ساماندهی و توسعه پهنه ارس و برنامه عملیاتی دستگاه‌های اجرایی در ارتباط با شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» مقام معظم رهبری از دیگر برنامه‌هایی هستند که در دست تدوین داریم. 
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی، برنامه‌محوری، رشد اقتصادی و ارتقاء بهره‌وری را مهمترین اهداف استان در سال ۱۴۰۳ خواند و افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از اردیبهشت تا اسفند جاری باید پروژه های عمرانی نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد را تعیین تکلیف و به مرحله بهره‌برداری برسانیم.
وی تاکید کرد: هدف ما این است جایگاه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را هم در نظام برنامه‌ریزی و هم در حوزه تصمیم‌سازی و تصمیم گیری‌های توسعه‌ای ارتقا دهیم.
انتهای پیام/
رشد اقتصادی مهم‌ترین هدف مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار