معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی مطرح کرد:

مسیر تبریز - جلفا پرترددترین جاده آذربایجان شرقی در عید فطر

1403/01/23 - 13:36 - کد خبر: 111244 نسخه چاپی

نصر: معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش سفرهای تعطیلات عید فطر در استان، گفت: روز گذشته همزمان با عید سعید فطر بیشترین تردد را در محور تبریز - جلفا داشتیم.

به گزارش نصر، غلامرضا رسول زاده روز پنجشنبه در گفت‌وگویی، افزود: پس از این محور در مدت یاد شده بیشترین سفرهای جاده ای مربوط به مسیر تبریز-آذرشهر-میاندوآب ، آزادراه پیامبر اعظم(ص) و محور تبریز- اهر بود.
وی در خصوص وضعیت جاده‌های استان، اظهار کرد: در کتار افزایش تردد در جاده‌های استان، بارش‌ها نیز در تمام محورهای ارتباطی استان تداوم دارد.
وی با اعلام اینکه مشکل راهبندان و یا مسدودیت در راه‌های استان وجود ندارد، اظهار کرد: همکاران راهداری در تمامی راه‌های استان مستقرند و راهدارخانه‌ها در آماده باش کامل قرار دارند تا در صورت بارش سنگین باران و برف و انسداد راه‌ها، خدمت رسانی کنند.
رسول زاده با بیان اینکه رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی منجر به کاهش ۳۰ درصدی تصادفات در ایام تعطیلات نوروزی امسال شدند، از رانندگان خواست با توجه به علائم جاده‌ها با سرعت مطمئنه و حفظ فاصله طولی از شتاب بپرهیزند و حین خواب آلودگی و بی حوصلگی رانندگی نکنند.
انتهای پیام/
مسیر تبریز - جلفا پرترددترین جاده آذربایجان شرقی در عید فطر خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار