با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهوری انجام می‌شود؛ 

مبادله قرارداد سرمایه گذاری در تاسیسات فاضلاب شهر اهر

1403/01/22 - 23:16 - کد خبر: 111239 نسخه چاپی

نصر: مبادله قرارداد سرمایه گذاری در تاسیسات فاضلاب شهر اهر با سرمایه‌گذاری ۳۸۶۰میلیارد تومان روز پنجشنبه باحضور رئیس جمهور انجام می‌شود.

به گزارش نصر، مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اعلام اینکه روز پنجشنبه با حضور رئیس جمهور، قراردادهای سرمایه‌گذاری مشارکت عمومی و خصوصی در صنعت آب و فاضلاب مبادله می‌شود افزود:در این قراردادها از طریق واگذاری پساب تصفیه‌خانه‌های فاضلاب به صنایع بزرگ و کوچک، سرمایه‌گذاری به میزان بیش از ۱۹ هزار میلیارد تومان با حجم ۴۷ میلیون متر مکعب در سال در بخش تکمیل و توسعه زیرساخت‌ها و طرح‌های فاضلاب انجام می‌شود.
هاشم امینی افزود: در چارچوب سیاست‌های وزارت نیرو ۱۴ عنوان قرارداد در نظر گرفته شده که با اجرای این قراردادها بخشی از نیاز آبی صنایع بزرگ تامین و استفاده از آب متعارف در صنایع هفت استان کشور حذف می‌شود.
شایان ذکر است یکی از این قراردادها واگذاری پساب تصفیه‌خانه‌ فاضلاب اهر برای استفاده در بخش صنعت می‌باشد که همزمان با نامگذاری امسال باعنوان جهش تولید با مشارکت مردم، نسبت به واگذاری پساب تصفیه خانه فاضلاب اهر اقدام شده است. میزان سرمایه گذاری در این قرارداد ۳۸۶۰میلیارد تومان ،حجم پساب تولیدی حدود ۵۰۵ میلیون متر مکعب در سال و مدت زمان اجرای این قرارداد بیست سال خواهد بود.
انتهای پیام/
مبادله قرارداد سرمایه گذاری در تاسیسات فاضلاب شهر اهر نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار