مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی خبر داد:

جمع‌آوری ۳۵۵ میلیارد ریال کمک به زندانیان جرایم غیرعمد در جشن گلریزان تبریز

1403/01/19 - 14:16 - کد خبر: 111052 نسخه چاپی

نصر: مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی اعلام کرد: در جریان برگزاری جشن گلریزان شب گذشته در تبریز ۳۵۵ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان غیرعمد جمع آوری شد.

به گزارش نصر، رسول تقی پور روز یکشنبه در گفت وگویی، با قدردانی از حضور و استقبال قبل توجه مردم نوع دوست، خیر و مؤمن کلانشهر تبریز از برگزاری بیست و یکمین جشن گلریزان، افزود: در این جشن مردمی پایین ترین میزان کمک مبلغ یکصد هزار ریال و بیشترین مبلغ نیز ۵۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان غیرعمد اهدا شد.
وی با بیان اینکه هم اکنون تعداد ۲۵۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد آذربایجان شرقی چشم انتظار کمک و مساعدت‌های مالی مردم برای آزادی هستند، میزان بدهی این تعداد از زندانیان را چهار هزار میلیارد ریال اعلام و اضافه کرد: در صورت تامین ۴۰۰ میلیارد ریال، زمینه آزادی این تعداد از زندانیان فراهم می شود.
نقی پور از آزادی تعداد ۷۰۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد آذربایجان شرقی در سال گذشته خبر داد و گفت: بدهی این افراد بالغ بر هشت هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال بود که ستاد دیه استان ۳۸۰ میلیارد ریال برای آزادی این تعداد پرداخت کرد.
بیست و یکمین جشن گلریزان در تالار پتروشیمی تبریز و با حضور اقشار مختلف، خیران و نیز امام جمعه تبریز ، استاندار آذربایجان شرقی ، رئیس کل دادگستری، رئیس هیات امناء ستاد دیه کشور، دادستان آذربایجان شرقی و برخی دیگر از مسئولین استان برگزار شد.
انتهای پیام/
جمع‌آوری ۳۵۵ میلیارد ریال کمک به زندانیان جرایم غیرعمد در جشن گلریزان تبریز خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار