خبر/

واکنش کنعانی به حمله ارتش اسرائیل به کاروان کمک‌رسانی سازمان مردم نهاد «آشپزخانه مرکزی جهانی»

1403/01/14 - 17:01 - کد خبر: 110875 نسخه چاپی

نصر: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: حمله هدفمند ارتش تروریست صهیونیستی به کاروان کمک رسانی سازمان مردم نهاد "آشپزخانه مرکزی جهانی" که مسئولیت توزیع کمک‌های غذایی در نوار غزه را بر عهده دارد، شایسته محکومیت جهانی است.

به گزارش ایلنا، پیام توییتری ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه به شرح زیر است:
حمله هدفمند ارتش تروریست صهیونیستی به کاروان کمک رسانی سازمان مردم نهاد "آشپزخانه مرکزی جهانی" که مسئولیت توزیع کمک‌های غذایی در نوار غزه را بر عهده دارد، شایسته محکومیت جهانی است.
ضمن تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌های ۷ قربانی این جنایت هولناک که دارای ملیت‌های مختلف هستند، این جنایت بار دیگر تأیید می‌کند که رژیم اشغالگر صهیونیستی همچنان بر برنامه هدفمند خود برای تحمیل گرسنگی، ایجاد قحطی و کشتار سازمان یافته و هدفمند غیرنظامیان بی‌دفاع و هدف قرار دادن عمدی تیم‌های امدادی بین‌المللی و سازمان‌های بشردوستانه و مردم نهاد پافشاری می‌کند.
این رویکرد ضدبشری به روشنی حاکی است که رژیم صهیونیستی به هیچ یک از موازین و مقررات بین‌المللی و نیز موازین جهانشمول اخلاقی و انسانی پایبند نیست.
بی‌شک اینگونه جنایات سازمان یافته، تنها تنفر و خشم جهانی از رژیم منفور صهیونیستی و حامیان شناخته شده آن را عمق می‌بخشد و عزم و اراده ملت‌های جهان در حمایت از ملت مظلوم فلسطین در مقابل ظالمان اسرائیلی را راسخ تر می‌کند.
انتهای پیام/
واکنش کنعانی به حمله ارتش اسرائیل به کاروان کمک‌رسانی سازمان مردم نهاد «آشپزخانه مرکزی جهانی» ایلنا - خبرگزاری کار ایران

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار