مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی؛

اصناف متخلف در آذربایجان شرقی بیش از هفت هزار میلیارد ریال جریمه شدند

1403/01/14 - 14:04 - کد خبر: 110862 نسخه چاپی

نصر: مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: در سال گذشته اصناف متخلف استان در حوزه کالا و خدمات، در واحدهای اجرای احکام به پرداخت هفت هزار و ۶۵۰ میلیارد و ۷۸۳ میلیون ریال جریمه محکوم شدند.

به گزارش نصر، «صمد حضرتی»، روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: این میزان جریمه به دنبال رسیدگی و مختومه شدن ۱۲ هزار و ۴۹۵ پرونده تخلف از سوی واحدهای اجرای احکام در این حوزه صادر شده است.
وی اظهار کرد: در این مدت ۱۲ هزار و ۵۴۵ پرونده تخلف در حوزه کالا و خدمات به واحدهای اجرای احکام وارد شده است و روند رسیدگی به ۱۳۴ پرونده تخلف در این حوزه نیز ادامه دارد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی گفت: در حوزه قاچاق کالا و ارز نیز به دنبال رسیدگی و مختومه شدن سه هزار و ۸۰۲ پرونده تخلف، برای قاچاقچیان و متخلفان در این حوزه بیش از ۶ هزار و ۷۹۶ میلیارد و ۹۹ میلیون ریال جریمه صادر شده است.
حضرتی ادامه داد: در سال گذشته سه هزار و ۹۰۵ پرونده تخلف در حوزه قاچاق کالا و ارز به واحدهای اجرای احکام آذربایجان شرقی وارد شده و اکنون رسیدگی به ۲۶۱ پرونده تخلف در این حوزه در جریان است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در سال گذشته ۸۲۰ پرونده تخلف در حوزه بهداشت، دارو و درمان رسیدگی و مختومه شد، گفت: به دنبال رسیدگی به این پرونده ها برای متخلفان بیش از ۱۴۶ میلیارد و ۳۲۱ میلیون ریال جریمه صادر شده است.
حضرتی، افزود: در این مدت ۸۱۸ پرونده تخلف در حوزه بهداشت، دارو و درمان به واحدهای اجرای احکام استان وارد شده و هم اکنون رسیدگی به سه پرونده تخلف در جریان است.
انتهای پیام/
اصناف متخلف در آذربایجان شرقی بیش از هفت هزار میلیارد ریال جریمه شدند خبرگزاری ایرنا

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار