پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی

1403/01/12 - 13:48 - کد خبر: 110833 نسخه چاپی

نصر: استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی، آمادگی کامل دستگاه‌های اجرایی استان را برای تحقق شعار سال اعلام کرد.

به گزارش نصر، متن پیام مالک رحمتی به این شرح است:

یوم‌الله ۱۲ فروردین، طلیعه حرکت نوین ملت بزرگ ایران در جهت تحقق آرمان‌های اسلام ناب محمدی(ص) است؛ روزی که بلوغ فکری و سیاسی مردم انقلابی ایران به منصه ظهور رسید و دوران جدیدی از نظم جهانی آغازیدن گرفت.
مردم آگاه و هوشیار ایران با هدایت‌های پیامبرگونه حضرت امام خمینی (ره)، نظام جمهوری اسلامی را که بر اصول و مبانی مکتب‌ رهایی‌بخش اسلام و مردم‌سالاری دینی تکیه دارد، انتخاب کردند؛ الگویی جامع، کارآمد و برخوردار از ظرفیت‌های بالنده و مطمئن برای اداره جامعه.
حضور قاطبه ملت ایران در همه‌پرسی سال ۱۳۵۸، عزم و اراده استوار این ملت برای ایستادگی در برابر مستکبران و زورگویان جهان را نشان داد و امروز در چهل و پنجمین سالگرد این اتفاق حماسی، شاهد بالندگی و پیشرفت‌های بزرگ ملت ایران در عرصه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی هستیم.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن این روز بزرگ به همه ملت بزرگوار ایران اسلامی به ویژه مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی، آمادگی کامل دستگاه‌های اجرایی استان را جهت تحقق شعار سال ۱۴۰۳ مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم اعلام نموده و همیاری، همکاری و همفکری آحاد مردم شریف و آگاه و بابصیرت استان را در این امر بسیار مهم خواستارم.
انتهای پیام/
پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار