معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:

تداوم اقدامات نظارتی بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی و خدماتی در طرح ویژه نوروزی

1403/01/11 - 12:56 - کد خبر: 110814 نسخه چاپی

نصر: معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از تداوم اقدامات نظارتی بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی و خدماتی سراسر استان در طرح ویژه نوروزی خبر داد.

به گزارش نصر، یوسف پایدار با تشرح اقدامات صورت گرفته از آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان گفت: در این طرح که از 16 اسفندا ماه سال گذشته آغاز شده، 75 گروه بازرسی شامل بازرسان صمت و اتاق اصناف بصورت روزانه در حال رصد خدمات رسانی به شهروندان و گردشگران نوروزی هستند.
وی ادامه داد: از زمان آغاز طرح تا روز پنجم فروردین بالغ بر 5 هزار و پانصد مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی استان انجام شد که در این ارتباط، 640 فقره پرونده به ارزش سی میلیارد ریال تشکیل یافت.
پایدار با بیان اینکه نیمی از تعداد بازرسی ها مربوط به گشتهای مشترک با سازمانهای همکار در زمینه نظارت بر بازار است؛ اظهار داشت: تعزیرات حکومتی، دانشگاه علوم پزشکی، اتاق اصناف، پلیس امنیت اقتصادی و جهادکشاورزی همکاری بسیار خوبی در اجرای طرحهای نظارتی مشترک دارند.
وی با اشاره به اینکه در بازه زمانی یادشده بالغ بر2 هزار فقره تماس تلفنی شهروندان با عنوان شکایت از نحوه ارئه کالا و خدمات در مرکز پاسخگویی سامانه 124 ثبت شد؛ ادامه داد: از این تعداد، یکهزار و یکصد تماس مربوط به شکایت از گروه های صنفی خدماتی و بقیه مربوط به شکایتهای کالایی است.
معاون نظارت و بازرسی اداره کل صمت گفت: طرح نظارتی نوروز و ماه مبارک مضان تا هفته سوم فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/
تداوم اقدامات نظارتی بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی و خدماتی در طرح ویژه نوروزی نصر

ثبت نظر

نمایش 0 نظر

پژوهشیار